Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naši vo finiši tretej série stratili, s Chart Show už vyrovnaní! Tá ostáva vlažná

Naši sa dostali do finále tretej série, oproti predošlej si polepšili, klesli až v závere.

Do svojho sezónneho finále sa dostal ďalší jesenný projekt. Joj najnovšie ukončila tretiu sériu seriálu Naši, ktorý bol v priebehu celej jesene pravidelným lídrom na trhu a dokázal tak navýšiť sledovanosť oproti minuloročnej druhej sérii. Vysielala sa v rovnakom období, Joj ju však nasadzovala v utorky a štvrtky. Naši bežali s dvomi časťami v týždni aj teraz, avšak v stredu za sebou.

Kým v priebehu celej jesene sa Naši dokázali držať vpredu, so záverom tretej série spadli. Potvrdili tak pokles z minulého týždňa, keď s oboma časťami mali uhrať okolo 6 ratingov s podielom cez 19 a 18 %. Počas jesene sa s prvou časťou hýbali okolo sedmičky. Chart Show im už bola vyrovnaná, tesne sa prehupla cez 6 ratingov s podielom pod 20 %. Posilnila najmä v druhej polovici.

Z menších staníc sa pripomenula Plus, večerný film Dom na konci ulice sa dostal nad 7 %. Nekonečná láska na Doma šla pod 6 %, Vianočný pozdrav pod 7 %, Vtierka Castle na Wau uhrala okolo 5 %, nasledujúce kriminálky sa hýbali pod 4 a 5 %. Priamy prenos Bundesligy na Dajto uhral podiely 2,5 a pod 4 %.

Rodinné prípady šli podvečer pod 22 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja na 15,5 %. Spravodajstvá boli ratingovo na chlp vyrovnané, Televízne noviny pre skorší začiatok zaznamenali lepší share 24 %, Noviny prekročili 23 %. V celkovom počte divákov si ich malo pozrieť takmer 540-tisíc divákov, Televízne noviny pod 500-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch hlavných cieľovkách stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor