Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naši udržali líderstvo, dotiahla sa však Farma! Búrlivé víno už zaostalo aj za Rodinnými prípadmi

Vinárska sága oprávnene skončí v prime-time, značkový a značne nákladnejší seriál už dosahuje horšie výkony ako v rovnakom čase pred rokom Rodinné prípady.

Post najsledovanejšieho hlavného programu štvrtka si naďalej udržuje komediálny seriál Naši. Tento týždeň to už ale tak jednoduché nemal, keď čosi stratil a zviedol vyrovnanejší súboj s konkurenčnou reality šou. Napriek tomu dosiahol nadpriemer pri ratingu 8,8 % a podieli 24,3 %. Farma sa, naopak, dvihla, opäť podrástla po skončení Našich, priemerne dosiahla rating 8,6 % s podielom tiež 24,3 %.

Radikálne už však prepadlo Búrlivé víno, ktoré prepisuje svoje minimá. Vo štvrtok uhralo rating len 4,1 % s podielom 16,4 %. Oproti tomuto výkonu už na tom voči Paneláku bude lepšie minulú jar aj Rodinné prípady, ktoré sú výrazne lacnejšie na výrobu. Inkognito bolo po Farme lídrom, šlo pod šesť ratingov s podielom nad 19 %.

Na menších staniciach dominovala Plus s Pomstou mŕtveho muža a podielom nad 6 %, Oko dravca na Dajto sa dostalo nad päťku, Mentalista na Doma uhral 3,5 %. Prvý diel Kúsok zo mňa atakoval 5 %. Vtierka Castle na Wau tesne predbehla aj Mentalistu, v podieli tiež dosiahla 3,5 %, kriminálka CSI las Vegas už klesla pod dvojku.

Podvečer už aj mimo piatka Markíza škrtla prvú z dvojice dielov Susedov a predĺžila Reflex. Zaznamenala zlepšenie s podielom pod 20 %. Zvyšní Susedia atakovali 16-tku. Moja mama varí lepšie ako tvoja ostala bezpečným lídrom s podielom takmer 24 %. Od apríla jej bude konkurenciu robiť Búrlivé víno. Medzi hlavnými spravodajstvami znovu vyhrali Noviny, podielovo prekročili 27 %, len o málo menej v podieli uhrali Televízne noviny, v počte divákov zaostali o pol ratingu.

Najsledovanejším programom štvrtka sa stalo Najlepšie počasie, v top trojke dňa sa umiestnili všetky tri za sebou idúce programy spravodajského bloku Joj. Nasledoval ho Šport a Noviny.

Čítať viac...
Nahor