Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naši tento štvrtok klesali, bodovali Plus a Dajto! Dome sa NCIS nedarí

Markíza vymenila štvrtkový reality program, Zámena manželiek na nadpriemery Svokry na prvý raz nenadviazala.

Štvrtkovým top programom večera ostávajú naďalej Naši. Komediálny seriál drží pre Joj vyšší nadpriemer a to napriek tomu, že má za sebou zatiaľ najslabší večer, keď ho malo sledovať 9,3 % divákov s podielom 24,8 %. Pod desať ratingov padli Naši len po druhý raz. Oproti iným dňom si polepšilo Búrlivé víno, ktoré naberá časť divákov po skončení komediálneho seriálu, malo uhrať rating 7,5 % s podielom 20,7 %.

Joj sa so zábavou drží nad svojím priemerom aj s Inkognitom, ktoré dosiahlo podiel 20,5 %. Markíza tento štvrtok vymenila v druhom večernom hlavnom okne reality programy, keď Svokru nahradili premiéry Zámeny manželiek. Na prvý raz tak ako šou s Gizkou Oňovou nevyskočili, dosiahli podiel pod 23 %.

Hody mali včera menšie stanice. Vôbec najsledovanejším programom medzi menšími sa stal večerný film Plus Outsider s podielom pod 8 %. Rovnaký podiel pri nižšom ratingu pre svoju dĺžku uhrala prvá časť trilógie Pán prsteňov. Dome sa nedarí s NCIS, šla tesne cez 3 %, prvá časť Lásky na druhý pokus zas o málo prekročila 5 %. Kriminálky na Wau Vtierka Castle a CSI Miami sa hýbali okolo 4,5 a 3,5 %.

Podvečer potvrdzuje hlboko podpriemernú výkonnosť Bez servítky, keď šlo cez 15 %, lídrom bola opäť Moja mama varí lepšie ako tvoja pri podieli pod 22 %. V súboji spravodajstiev o minimum vyhrali Noviny, v podieli šli pod 27 %, Televízne noviny zas pod 28 %. Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor