Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naši sa vrátili na svoje čísla, boli najsledovanejším programom štvrtka! Prepadlo Búrlivé víno

Farma opäť značne rástla až po skončení komediálneho seriálu Joj, po nej bolo už Inkognito jednotkou.

Naši stále držia pozíciu lídra, pričom druhý týždeň v konkurencii Farmy už ani nestratili. Komediálny seriál malo tento štvrtok sledovať 9,4 % divákov a podiel sa vyšvihnúť na 25,2 %. Vďaka tomuto výkonu sa Naši stali vôbec najsledovanejším programom celého dňa.

Farma zabrala až v druhej polovici po skončení seriálu Joj. Priemerne jej to stačilo na rating 8 % s podielom 22 %. K nárastu jej tak zatiaľ stále nepomáha ani rozruch v médiách či vybičované promo. Po konci Farmy bola v pozícii lídra opäť Joj, tentokrát šlo do vedenia Inkognito, ktoré sa dostalo nad šesť ratingov s 20 podielmi. Čo značne prepadlo, bolo Búrlivé víno, ktorému nový čas definitívne podkopáva kolená, padlo pod 5 ratingov a len tesne prekročilo podielových 17 %.

Na menších staniciach vo štvrtok bodovala Európska liga na Dvojke, ktorá a v komerčnej cieľovke hýbala aj vyššie nad tromi ratingami s podielmi nad 9 a 13 %. Medzi komerčnými malými kanálmi znovu najviac vyskočila Plus, Profesionáli sa blížili k 7 %, snímka Kód Apokalypsy uhrala 7,5 %. Mentalista na Doma rástol, šiel pod 6 %, prvý diel Kúsok zo mňa podliezol päťku. Dajto s Tango a Cash dosiahlo podiel pod 5 %, kriminálky Wau Vtierka Castle a CSI Las Vegas šli pod 4 a nad 3 %.

Podvečer bola opäť lídrom Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom nad 24 %, Susedia sa hýbali okolo 17 a nad 15 %. Televízne noviny vďaka povolebnému dianiu posilnili najmä v prvej polovici, priemerne im to stačilo na podiel pod 28 %. Noviny sa hýbali okolo 24 %. Joj naďalej nevychádza návrat Súdnej siene, ktorá vo štvrtok podliezla 11 %. Rodinné prípady mali viac než dvojnásobný výkon.

Čítať viac...
Nahor