Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno ukončilo svoju najhoršiu sériu! K vysokým ratingom sa vrátili Naši

Denný seriál Markízy si túto jar prešiel mizernou sezónou.

Búrlivé víno má 7. sériu za sebou. V nej seriál zažil hneď niekoľko tvrdých pádov a zároveň aj výrazne presuny vysielacieho času. Najprv sa v marci zo dňa na deň porúčal zo svojho stabilného času 20:30 do neskoršieho slotu 21:40, vydržal tam však iba necelý mesiac, aby od apríla zakotvil o 18-tej. Ani v jednom z troch vysielacích časov nedosahoval stabilne uspokojivé čísla.

Siedmu sezónu ukončil seriál ako líder, keď v závere série podporenom kampaňou posilnil. Dosiahnuť mal podiel 22,3 %. Rating bol oproti jeho najlepším časom aj pri vysielaní podvečer v začiatkoch roka 2012 minimálne tretinový, dosiahol úroveň 4,4 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja zaostala s podielom takmer 19 %.

Večer patril Joj, ktorá sa opäť vyšvihla s Našimi k im tradičným deviatim ratingom, chýbala jej k tomu len desatina. V podieli sa dostala nad 26 %. Darilo sa aj Inkognitu, ktoré dosiahlo share 22 % a predbehlo Dobre vedieť!. To v podieli hranicu 22 % vďaka neskoršiemu času tesne prekročilo. Opäť prepadol MasterChef, ktorému nepomohla ani avizovaná dráma s odstúpením súťažiaceho, atakoval len 18 %. Markíza vyskočila až neskôr večer s Bez servítky, ktoré šlo až cez 28 %.

Medzi menšími bola najsilnejšia Plus, Hoď svišťom sa dostal nad 6 %, film Nikdy to nevzdávaj až na 7,5 %. Nadpriemerný bol aj film Dajto Dlhý bozk na dobrú noc s podielom cez 6 %. Monk na Doma šiel nad 5 %, Dr. House zas pod túto hranicu. Telenovela Kúsok zo mňa mala uhrať podiely okolo 5 a 8 %. Kriminálky CSI na Wau šli nad 2 a tesne pod 3 %.

Joj bola lídrom v prime-time, najsledovanejším programom dňa sa stalo Počasie. Tomu naďalej pomáha zaradenie za Televíznymi novinami, ktoré si vo štvrtok polepšili na podiel pod 31 %. Vzdialili sa Novinám, ktoré nemali svoj deň pri podieli pod 23 %.

Čítať viac...
Nahor