Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj vyhrala stredu, Naši sa držia v čele! Chart Show stúpla, najviac divákov majú naďalej Noviny

Chart Show sa dostala z podpriemeru, naďalej však za Joj zaostáva.

Naši pokračujú vo víťaznom trende. Tentoraz sa ich ratingy zastavili na hodnotách cez a pod 7 % a v podieli sa mali hýbať okolo a nad 20 %. Chart Show oproti minulej strede o niečo posilnila, sledovať ju malo cez 6 % divákov s podielom 20 %. Celkovo si ju pozrelo vyše 340-tisíc divákov, Našich takmer 350 a 310-tisíc. Markíze valcovala nočná Farma, v komerčnej cieľovke sa dostala na podiel až nad 29,5 % a celkovo ju videlo dokonca viac divákov ako druhý diel Našich.

Plus opäť vystrelila s Profesionálmi, ktorí ju dostali na 8 %, film Istá obeť uhral podiel pod 8 %. Nekonečná láska na Doma získala podiely nad 5 %, Top Gun mal na Dajto podliezť 4 % Kriminálky priniesli Wau podiely nad 4, 3 a takmer 4 %.

Rodinné prípady prekročili 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala pod 17 %. Televízne noviny uhrali 24 %, Noviny s náskokom takmer ratingu dosiahli podiel pod 26 %. V celkovom publiku mali opäť najviac divákov z celého dňa, ako jediné prekonali hranicu 600-tisíc divákov, celkovo si ich malo pozrieť vyše 630-tisíc. Televízne noviny si vybralo 500-tisíc divákov. Noviny vyhrali deň tiež v komerčnej cieľovke, aj vďaka nim Joj vyhrala v stredu prime-time, vpredu bola o jeden podielový bod.

Čítať viac...
Nahor