Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naši sa udržali pred Pevnosťou Boyard, Joj sklamalo Super Karaoke! Štartovalo podpriemerné, zabrala Wau

Ani druhá jesenná novinka Joj sa neuviedla podľa predstáv, úvodný diel skončil neúspechom.

Pozície lídra si hlavné komerčné televízie v stredu vymieňali. Joj bola vo vedení s prvou časťou Našich, ktorá dosiahla rating 7,5 % a podiel pod 21 %, s druhou už bola vyrovnaná s Markízou, uhrala 6,7 ratingu s podielom 20 %. Oproti minulému týždňu o niečo klesla aj Pevnosť Boyard, po štarte stratila takmer pol ratingu, sledovať ju malo 6,8 % divákov s podielom 20,1 %.

Markíza sa do bezpečného vedenia dostala po skončení Našich. Joj totiž neuspela so štartom druhej jesennej novinky Super Karaoke, ktorú malo sledovať 3,6 % divákov s podpriemerným podielom 14,1 %. Farma oproti prvým dvom dňom podielovo značne klesla, výkonom nad 21 % stratila štyri až päť podielových bodov. Nebezpečné vzťahy mali atakovať 17 %, napodobnili utorňajší výsledok 17,5 %.

Na menších bola najvyššie Plus, snímka Za nepriateľskou líniou podliezla 6 %. Joj zároveň vyskočila Wau, Kosti atakovali 4,5 %, kriminálky CSI šli cez 4 a až na 5,5 %. Nekonečná láska sa hýbala okolo 4,5 a 5,5 %, Dajto s filmom Barbar Conan 3: Červená Sonja tesne prekročilo 4,5 %.

Podvečer Rodinné prípady podliezli 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja klesla na 14 %. Televízne noviny sa dostali cez 26 %, Noviny pod 24 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor