Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naši s novou epizódou značne podrástli! Moja mama drží podvečer líderstvo

Rodinný komediálny seriál Joj šiel už len s jednou časťou, pomohlo to Markíze.

Naši oproti minulému štvrtku rástli. Komediálny seriál zaznamenal v tretí týždeň svojho vysielania výrazný úspech, keď ho malo sledovať až 10,7 % divákov s podielom 27,6 %. Oproti minulotýždňovej epizóde vysielanej o pol deviatej ide o nárast o takmer rating. Seriál sa stal najsledovanejším programom štvrtka.

Joj po prvý raz nevysielala Našich v dvojepizóde a o 21:15 nadviazala Inkognitom. Relácia uhrala podiel cez 19 %, dovolila však vyskočiť Búrlivému vínu. To bolo opäť zatlačené Našimi, po ich skončení však seriál značne rástol. V priemere uhral rating 7,7 % s podielom 20,4 %. Aj Búrlivé víno rástlo medzitýždenne o rating. Opäť sa darilo nasledujúcej Svokre s podielom cez 26 %. Čoskoro ju vystrieda Zámena manželiek.

Podvečer zopakovala víťazstvo Joj, ktorej Moja mama varí lepšie ako tvoja dosiahla podiel nad 23 %. Farmárske Bez servítky klesá, dostalo sa cez 20 %. Vyrovnané boli hlavné spravodajstvá, keď Televízne noviny vyhrali len o pár tisíc divákov, v podieli šli len pod 28 %, Noviny atakovali 27 %.

Medzi menšími vysoko vyskočili Profesionáli, ktorí sa dostali až nad 9 %, film Vyjednávač taktiež uspel s podielom až 9 %. Dannyho trinástka na Dajto bola nemenej úspešná, šla pod deviatku, Mentalista na Doma prekročil 5 %.

Čítať viac...
Nahor