Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naši s ďalšími časťami udržali väčšinu divákov! Efekt Hornej Dolnej však nezopakovali

Seriál opäť dostal Joj vysoko, klesol však pod tridsiatku.

Naši aj druhý týždeň potvrdzujú, že si získali divákov. Seriál po mimoriadne vydarenom štarte udržal veľkú časť divákov, keď jeho dve nové časti malo podľa našich informácií sledovať 9,8 a 10,2 % divákov s podielmi 26,5 a 28,5 %. Seriál oproti úvodným častiam dosť divákov aj stratil, keď klesol o približne štyri ratingy, štartoval však počas prázdnin, kedy bolo pri obrazovke viac divákov.

Odrazilo sa to aj na výkone Búrlivého vína, ktoré medzitýždenne nestúplo a dosiahlo totožný rating ako minulý štvrtok. Vzrástol ale jeho podiel, keď mu rating 6,7 % vyniesol i tak podpriemerných 18,4 %.

Napriek tomu, že sú Naši po dvoch týždňoch zatiaľ značne vydareným projektom Joj, efekt Hornej Dolnej nenapodobnili. Tá dokázala po štarte ešte rásť a nabaliť nových divákov. Komediálny seriál Markízy je ale rozmermi a produkciou výrazne väčší a náročnejší oproti komorne pôsobiacim Našim.

Po skončení rodinnej komediálnej novinky Joj opäť bodovala Markíza. Tá znovu nalákala cieľovku Našich na Svokru, ktorá predbehla aj Búrlivé víno s ratingom cez 7 % a podielom tesne cez 26 %. Premiérové Inkognito uhralo v novom neskoršom čase tesný nadpriemer stanice s podielom pod 19 %. Viac mu svedčal hlavný vysielací čas v konkurencii Búrlivého vína.

Podvečer s úspechom pokračuje farmárske Bez servítky. Štvrtý diel prvého farmárskeho špeciálu dosiahol podiel 25 % a oproti strede tak mierne klesol. Joj s Moja mama varí lepšie ako tvoja opäť o čosi podrástla, dostala sa na 19,5 %.

Televízne noviny Markízy opäť vykázali mierny nárast oproti bežným výkonom jesene, k čomu im dopomáha výrazne silnejší access. S podielom pod 30 % ale byť i tak spokojné nemôžu. Noviny sa dostali nad 26 %. Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie.

Mmedzi menšími najviac divákov sledovalo hlavný film Dajto Dannyho dvanástka s podielom pod 9 %. Darilo sa aj tradične Profesionálom Plus, šli na 6,5 %, film Američan sa dostal nad 5 %. Mentalista na Doma šiel pod túto hranicu, Láska na druhý pokus bola veľmi vlažná s podielmi pod 5 a 5,5 %. Vtierka Castle na Wau uhrala pod 3 %, CSI Miami pod 4 %.

Čítať viac...
Nahor