Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naši potvrdzujú úspech u divákov, držia vysoký nadpriemer! Podrástlo Inkognito

Búrlivé víno aj Svokra naopak o niečo stratili, bez Habovcov prišla o post lídra Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Naši sa stabilizujú na vysokých číslach. Štvrtý týždeň po sebe uhráva rodinný komediálny seriál vysoko nadpriemerné výsledky, keď ho tentoraz podľa našich informácií sledovalo 10,5 % divákov s podielom 26,9 %. Seriál sa tak usádza nad desiatimi ratingami, čo je pre Joj veľký úspech.

Oproti minulému týždňu si k tomu polepšilo Inkognito, ktoré sa dostalo už na sedem ratingov s podielom tesne cez 20 %. Búrlivé víno ďalší deň nedokázalo preliezť ani cez podielovú dvadsiatku, rating 7,4 % mu vyniesol podpriemerný podiel 19,5 %. Svokra už tento týždeň Inkognito nepreskočila, šla pod sedem ratingom s podielom pod 25 %.

Späť na pozíciu lídra sa po dvoch týždňoch dostalo farmárske Bez servítky. Šou stúpla s podielom cez 22 %, kým Moja mama varí lepšie ako tvoja deň po vypadnutí Habovcov klesla na podiel 21,5 %. Televízne noviny si aj vo štvrtok pripísali zlepšený výkon oproti jeseni s podielom cez 30 %, Noviny šli pod 27 %.

Medzi menšími Doma zdvojila Mentalistu, ktorý sa vo večernom programe stanice lúči a už od najbližšieho pondelka sa nechá nahradiť piatou sériou NCIS: Námorný vyšetrovací úrad. Doma tak zariskuje, keď práve Mentalista bol prvou kriminálkou, ktoré jej v dlho budovanom krimi slote okolo 20:30 zafungoval. Nateraz posledné dve časti šli pod 6 %. Krvavé dedičstvo na Plus sa dostalo rovnako pod šestku, Ultraviolet na Dajto prekročil 5 %.

Čítať viac...
Nahor