Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naši ostávajú stredajším lídrom, Super Karaoke už dotiahli Profesionáli na Pluske!

Jeseň Joj ťahajú filmy a overené programy, novinky sú sklamaním.

Rozdané stredajšie karty si televízie medzi sebou nepremiešali. Naši sa opäť stali lídrom večera, keď si ich pozrelo pod 7 % divákov s podielom takmer 20 %, druhá premiérová časť mala uhrať rating 6,1 % s podielom takmer 19 %. Rovnaký počet divákov si vybralo Pevnosť Boyard, ktorá zopakovala najhorší výkon od návratu ratingom 6,1 % a podielom 18,5 %. Oproti Našim láka viac staršie publikum, vybrať si ju malo takmer 350-tisíc divákov, Našich sledovalo pod 330 a okolo 280-tisíc divákov.

Po skončení Našich jasne viedla Markíza, Farma jej prekročila päť ratingov s podielom okolo 23 %, kým Super Karaoke nedosiahlo ani na polovičné čísla s hlboko podpriemerným podielom len cez deviatku. Ratingovo sa výkonom cez dve percentá na jesennú novinku Joj dotiahli aj tradiční Profesionáli na Pluske vysielaní o 19:30, tí však s podielom okolo sedem percent dosiahli na nadpriemer svojej stanice.

Jednotka s filmom Skutočná guráž uhrala vo svojej cieľovke podiel 9,5 %, u mladých to bolo cez osem percent. X-Men na Plus prekročil 5 %, Nekonečná láska na Doma sa hýbala nad 4 a 5 %. Paul na Dajto uhral 4,5 %, Wau s kriminálkami dvakrát podliezla 4 %, v závere večera atakovala 4,5 %.

Rodinné prípady tesne podliezli podiel 24 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala len vyše 14 %. Televízne noviny s ratingovým náskokom získali 26 %, Noviny u mladších zaostali podielom cez 21 %. Celkovo ich malo sledovať takmer 550-tisíc divákov, čím vyskočili s Najlepším počasím na vrchol stredy, Televízne noviny si vybralo vyše 500-tisíc divákov. V 12 – 54 sa najsledovanejším programom dňa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor