Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naši naďalej jasným lídrom, MasterChef dosiahol podielový rekord! Búrlivé víno tápe

V spravodajskej hodine sa tentokrát rozdiel zväčšuje v prospech spravodajstva lídra.

Komediálny seriál Naši drží vo štvrtky silnú pozíciu. Pre menší počet divákov pri obrazovke síce zaznamenal ratingový pokles, v podieli však ale značne rástol, keď uhral až 25,8 % pri ratingu 8,5 %. Takmer identický rating ako pred týždňom dosiahol MasterChef, opäť vďaka menej divákom pri televízoroch vyskočil na najlepší podiel od štartu druhej série. Sledovalo ho 6,6 % divákov s podielom 20,5 %.

Rástlo aj Inkognito, ktoré znovu uspelo, tentokrát mierne prekročilo šesť ratingov s podielom pod 22 %. Markíza bola lídrom s Farmou pri ratingu pod 7 % a podieli pod 28 %.

Medzi menšími vyskočila Plus, ktorej Profesionáli vysoko narástli s podielom až 9,5 %, uspel aj film Fízli v maléroch s podielom o málo nad 7 %. Odstavením Mentalistu a zdvojením Monka si pomohla Doma, ktorá dvakrát uhrala podiely pod 6 %, telenovela Kúsok zo mňa i tak nevyskočila, prvá časť atakovala 4 %. Film Prenasledovaná na Dajto sa dostal cez 4 %, opäť bola silná Wau s Vtierkou Castle a podielom takmer 4,5 %, CSI Las Vegas uhralo 3 %.

Podvečer znovu posilnila Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá v podieli prekročila až 25 %. Búrlivé víno, naopak, stagnuje v podpriemere, šlo opäť pod 19 %. Rozdiel sa v posledných dňoch zväčšuje v spravodajskej hodine. Televízne noviny sa dostali cez 30 %, Noviny, ktoré majú slabšie obdobie, šli cez 22 %.

Čítať viac...
Nahor