Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naši naďalej dominujú štvrtku, MasterChef s rekordom! Moja mama sa odpútala od Búrlivého vína

Večerná kuchárska šou lídra je najsilnejšia vo štvrtok, dosiahla najlepšie čísla od štartu.

MasterChef tento štvrtok výrazne neprepadol. Šou, ktorá sa stále trápi, sa začala dvíhať vo štvrtky, pričom po prvý raz dosiahla uspokojivejší výkon. Ratingovo mala premiérovo prekročiť sedem percent s celkovým výkonom 7,3 % pri podieli 21,1 %. Jeho výkony budú v najbližších týždňoch dôležité, už v polke mája by mal robiť nábeh novej šou Dobré vedieť!. Napriek tomu ju za sebou ďaleko nechali Naši, ktorí atakovali 9 ratingov s podielom 25 %.

MasterChef ale dostal Markízu do čela po skončení Našich, líderskú vlnu udržala tradične Farma, ktorá stúpla na sedem ratingov s podielom cez 26 %. Tento štvrtok naopak neprial Inkognitu, ktoré z týždňa na týždeň spadlo k 5 ratingom s podielom cez 16 %.

Medzi menšími mala najsilnejší prime-time tentokrát Dvojka vďaka športu už od osemnástej až do noci. Prípravný hokejový zápas Slovenska s Dánskom dosiahol v komerčnej cieľovke podiely takmer 9, 10 a rovných 11 %. Európska liga zas Dvojke vyniesla podiely cez 8 a takmer 11 %. Silná bola aj Plus s Profesionálmi nad 8 % a filmom Vojna bohov s podielom pod 7 %. Aljaška v plameňoch na Dajto sa dostala pod šestku, Monk na Doma uhral dvakrát share tesne nad 5 %, prvý diel telenovely Kúsok zo mňa šiel pod päťku. Vtierka Castle na Wau sa dostala o málo nad 3 %, CSI Las Vegas sa hýbalo okolo 2,5 %.

Podvečer sa začína situácia stabilizovať opäť v prospech Joj. Moja mama varí lepšie ako tvoja drží náskok, prekročila 23 %, Búrlivé víno uhralo 18,5 %. Televízne noviny sa dostali na 26 %, Noviny atakovali 23,5 %. Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie pred Našimi. Joj Group tesne vyhrala prime-time.

Čítať viac...
Nahor