Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naši jednotkou celého dňa, Televízne noviny sú na tom opäť zle! Markíza znovu zdvojila Búrlivé víno

Lídrovi vo štvrtkovom slote po 21:40 nefungovali Zámeny manželiek, ich premiéru odsunul až k 23-tej hodine.

Markíza opäť z hodiny na hodinu menila program. Znovu sa úprava týkala večernej štruktúry, v ktorej rovnako ako v utorok zdvojila Búrlivé víno a pôvodne plánovaný program o desiatej presunula k jedenástej v noci.

Tentokrát už prvá časť Búrlivého vína dosiahla lepší rating ako tá druhá, keď dve epizódy malo podľa našich informácií sledovať 6,6 a 6,2 % divákov s podielmi 17,5 a 21,7 %. Seriál tak opäť uhral značne lepší podiel po desiatej, kam sa od budúceho týždňa už aj natrvalo presunie.

Po pol deviatej bola lídrom Joj s Našimi, ktorých malo sledovať 9,5 % divákov s podielom 24,6 %. Komediálny hit bol vôbec najsledovanejším programom celého dňa. Joj malo uspieť aj Inkognito s ratingom 6,4 % a podielom 20,2 %.

Markíza si podobne ako v utorok zdvojením Búrlivého vína v neskoršom slote oproti predošlým týždňom polepšila. Tak ako Vo štvorici po Slovensku ani štvrtková Zámena manželiek nedosahovala ani len priemer stanice, skôr sa prepadávala hlbšie. Napriek neefektívnosti niekdajšiu reláciu vysielanú o 20:30 Markíza odsunula až ku 23-tej, v tomto čase Zámena manželiek dosiahla nadpriemerný podiel 25,5 %, avšak s ratingom pod 4 %.

Medzi menšími malo tentoraz najsledovanejší program dňa Dajto, ktorému vyskočila Posledná misia, v podieli šla pod 8 %. Pluske zahrali Profesionáli s podielom cez 6 %, nasledujúci film Pasca bol už vlažný pri podieli 4 %. Monk aj Mentalista na Doma sa dostali cez 5 %, telenovela Kúsok zo mňa potvrdzuje slabé výkony, keď sa mala hýbať pod 5 a okolo 6 %. Vo štvrtok zabodovala Wau s Vtierkou Castle a CSI Las Vegas pri podieloch cez 4 a rovných 5 %. Vysoko sa darilo Dvojke s Európskou ligou a podielmi polčasov v komerčnej cieľovke cez 6 a 10 %.

Podvečer jemne vzrástlo Bez servítky, k dobrým číslam mu to ale nepomohlo, keď prepadlo s podielom cez 16 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja šla cez 22 %. Ďalší slabý deň majú za sebou Televízne noviny, ktoré sa len o málo prehupli cez 24 %, vyrovnaný ratingový súboj s nimi viedli Krimi, ktoré v podieli podliezli 25 %. Noviny už vyhrali, ich share prekročil 25 %. Joj bola vo štvrtok lídrom v prime-time.

Čítať viac...
Nahor