Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nasadenie ťažiskovej šou Joj Take Me Out odhalené, Naši na jeseň zmenia vysielací deň!

Po Markíze naberá jasné črty aj jesenná štruktúra Joj.

Markíza aj Joj už stihli spustiť kampane na prvé jesenné projekty, ktoré odštartujú až v septembri. Práve tento mesiac bude najsilnejší v celom televíznom roku, keď sa predstaví množstvo nákladných a nových formátov.

K téme: Ako bude vyzerať september na Markíze? Pozrite si prehľad

Jedným z nich bude aj zoznamka Take Me Out, ktorá sa stane ťažiskovým formátom jesene na Joj. Napriek tomu, že televízie s takýmito programami v drvivej väčšine obsadzujú nedeľný prime-time a občasne aj stredajší, štúdiová zoznamka sa usadí v iný deň. Joj ju proti Let´s Dance nepostaví, keď ju zaradí na soboty o 20:35. Vyplní ňou celý prime-time po správach a potiahne ju ako veľkú šou za desiatu hodinu.

Známe je rovnako aj nasadenie druhej jesennej novinky z Koliby, ktorú už televízia predstavuje, šou Super Karaoke. Projekt so Sväťom Malachovským, ktorý v aute spieva so známymi spevákmi či kapelami Joj zaradí na stredajšie večery do druhého pásma. Super Karaoke pritom vytvorí kombináciu s treťou sériou komediálneho seriálu Naši, ktorý sa tak presunie od novej sezóny na stredy. Doteraz mu patril najmä štvrtkový večer, minulú jeseň bežal aj v utorky.

Joj takto nadviaže na seriálové smerovanie stredajších večerov. Odštartovala ho kriminálkou Za sklom, ktorá bude pokračovať aj túto jeseň, zatiaľ však nie je známe odkedy. V stredy rovnako bežali aj Prázdniny či súčasné seriály Pravá tvár a Panelák.

Štandardný program by mala Joj ponúknuť v pondelky, utorky a štvrtky, kde chce pokračovať s Inkognitom a Nikto nie je dokonalý. Vráti sa rovnako aj glosátorská relácia Sedem. Televízia na jeseň počíta aj s pokračovaním V siedmom nebi, vlani však program nasadila až v adventnom období. V nedele majú na Joj nateraz figurovať filmové premiéry. Portál Mediálne.sk informuje aj o plánoch Joj vytiahnuť avizovaný seriál Hotel, udáva ho na štvrtkové večery. O nasadení Hotela sa špekulovalo už v roku 2016, Joj seriál zaradila aj do brožúry pre tento rok.

Čítať viac...
Nahor