Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nasadenie Farmy odhalené, stopku dostávajú hneď tri stabilné programy! Markíza pridáva nový denný formát

Farma sa do programu Markízy dostáva dokonca aj po Let´s Dance.

Deviata Farma, ktorá sa do štruktúry Markízy dostala programovou zmenou, už pozná svoje stabilné nastavenie. Televízia po jarnej sérii ostane verná novému systému, keď do týždňa pripraví až šesť dielov reality šou a zaplní ňou tak celý pracovný týždeň.

Kým v minulosti sa Farma nevysielala v stredy, na jar ju začala Markíza zaraďovať aj po Chart Show, pričom si to opäť zopakuje. Divákom rozšírenie počtu dielov v týždni neprekážalo, práve naopak a Markíza si tak overenou šou pomôže od pondelka do piatka. Na úvod týždňa bude nasledovať po jednej premiérovej epizóde Hornej Dolnej o 21:50, v utorky a stredy bude po Extrémnych premenách a Pevnosti Boyard začínať po 22:10.

Vo štvrtky jej bude po Rexovi patriť skorý čas už 21:30, v piatky klasicky otvorí celý večer o pol deviatej, pred 22. hodinou odštartuje Duel ťahaný až blízko polnoci. Novinkou je zaradenie reprízy Duelu do neskoršieho večera. Vyskúša ju umiestniť po Let´s Dance so začiatkom o 23:30.

V utorky tak Markíza nakoniec nenasadí premiérové slovenské diely Zámeny manželiek, ako mala pôvodne v pláne. Farma rovnako z programu vyhostí, ako sme avizovali, premiéry Dobre vedieť, ktoré od septembra dostáva po podpriemernej jari prestávku. V súvislosti s nástupom Farmy sa tiež potvrdzujú informácie portálu Mediaboom.sk o tom, že Markíza dá pauzu premiéram Kredenca. Pobeží iba v reprízach v pondelky o 23:00.

Novinkou v programe Markízy bude od septembra okrem iného aj inscenovaná talkshow Nebezpečné vzťahy, z ktorej sa stane prakticky denný formát. Aj v tomto prípade sú potvrdené informácie nášho portálu, ktorý avizoval možnosť nasadenia Nebezpečných vzťahov ako daily formátu, v prípade potreby aj na 18. hodinu. Do tohto času nakoniec ráta Markíza v priebehu sezóny s denným komediálnym seriálom Oteckovia, talkshow umiestni v utorky, stredy a štvrtky po Farme okolo 23. hodiny.

Čítať viac...
Nahor