Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Napätie sa nekonalo: Markíza vo Farme s ďalším spoilerom, meno duelanta vyzradila pred jeho voľbou!

Tentoraz viac než mali nevyzradili ukážky z ďalšej časti, zlyhala interaktíva s divákmi.

Meno druhého duelanta premiérového Duelu ôsmej Farmy vedeli diváci skôr, ako mali. Markíza ho totiž vyzradila omylom cez grafiku, ktorou chcela do vysielania zapojiť svojich fanúšikov.

Markíza podobne ako Joj využíva na interakciu s divákmi mobilné aplikácie, pričom aktivity pripravila aj v súvislosti s Farmou. Pred vôbec prvým Duelom tejto série chcela vedieť, ktorého z dvoch duelantov by diváci poslali domov a ktorého ohrozeného by v hre podržali. Markíza k tejto aktivite povzbudila divákov cez grafiku vo vysielaní, ktorá okrem otázky obsahovala aj mená oboch súťažiacich a priebežný stav diváckeho hlasovania v percentách.

Televízia však túto grafiku pustila na obraz ešte v čase, keď hlasovanie nebolo spustené – pred voľbou druhého duelanta. Divákom tak prostredníctvom tejto aktivity priamo vo vysielaní ešte pred voľbou prezradila, kto bude súčasťou vyraďovacieho boja.

Nechcené spoilery vo Farme sa stávajú už tradíciou, pričom divákov nemálo iritujú. Dochádzalo k nim aj v predchádzajúcich sériách, tvorcom reality šou sa „darili“ najmä pri zostrihoch na záver dielov, v ktorých pozorným divákom neunikli detaily vyzrádzajúce či už meno farmára týždňa alebo sluhov.

Markíza túto otázku položila divákom v čase, keď meno druhého duelanta nebolo známe
farma-8-grafika-mobilna-aplikacia-duel

Čítať viac...
Nahor