Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nákupné maniačky sa budúci rok vrátia: Čakajú ich zmeny!

Relácia túto jeseň z programu Joj zmizla, televízia sa už pripravuje na jej pokračovanie.

Nákupné maniačky sa po prvej sezónnej pauze od začiatku vysielania pripravujú na návrat na obrazovku. Joj potvrdila, že s reláciou ráta aj v budúcom roku, pričom ju čakajú niektoré zmeny a novinky.

Výraznou bude zmena na poste štylistu, keď z relácie túto jar odišiel Maroš Kočišík. Televízia ešte oficiálne jeho náhradu neprezentuje, potvrdila pokračovanie spolupráce s Mariánom Hornyakom. Relácia plánuje od novej sezóny rozšíriť miesta, kde sa bude nakrúcať. V minulosti sa Nákupné maniačky odohrávali najmä v bratislavských centrách, neskôr prešli aj do centier v Trnave či Poprade. Aktuálne chce relácia cestovať po celom Slovensku, štáby sa budú presúvať aj do malých miest či dedín. „Na divákov čakať autentické prostredie každej súťažiacej,“ sľubuje televízia.

V novej sezóne by sa Nákupné maniačky mali vrátiť k modelu piatich nakupujúcich súťažiacich. Navýšiť by sa mal pritom rozpočet každej „maniačky“, posledne museli zvládnuť svoj nákup vmestiť do sumy 400 eur.

Nákupné maniačky odštartovali ako hlavný program Wau 15. apríla 2013. Na začiatku roka 2014 Joj prekvapila presunom premiér na hlavnú stanicu, Wau ostali vo vysielaní reprízy šou. Posledne Nákupné maniačky vypĺňali slot okolo 16. hodiny. Na Joj by mali pokračovať aj v budúcom roku.

Čítať viac...
Nahor