Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nákupné maniačky s Plačkovou už valcovali! Markíza upravuje popoludnie, Doma zrušila Mentalistu

Nákupná šou sa bez väčšej podpory sama vyšvihla vďaka kontroverzným playmate. Stanice Markízy upravili svoj program.

Nákupné maniačky zažívajú najsilnejší týždeň posledného obdobia. Špeciálny týždeň s výraznými playmate zaujal divákov, keď už po pondelku začala šou rásť a vo štvrtok dosiahla svoj vrchol. Nákupný deň so Zuzanou Plačkovou totiž valcoval s podielom až 29,2 % pri približne troch ratingoch. Joj sa darilo aj s predchádzajúcim kastingom Česko Slovensko má talent, keď bola silným lídrom pri podieli nad 23 %.

Markíza v súvislosti s vývojom sledovanosti ostatných dní upravuje program. Príliš jej totiž nefunguje Mentalista vysielaný okolo 15:00 a tak ho vyhadzuje z programu. Namiesto neho zaradí Farmu, ktorú posúva v repríze o hodinu neskôr na 14:45. Jej miesto zas zaplní zdvojením Monka.

Veľmi podobný scenár nastal od tejto stredy na menšej stanici Doma. Ani tam Mentalista odvtedy, čo ho televízia o 20:40 neúspešne skúsila nahradiť kriminálkou NCIS, nefungoval, a tak to stanica skúsila inak. Monka, ktorý jej o 19:40 prinášal nadpriemery, zdvojila a zatiaľ v stredu aj vo štvrtok zaznamenala posilnenie čísel. Vo štvrtok šla s oboma dielmi pod 6 %. Zároveň však týmto krokom, zdá sa, nahrala časť divákov k Vtierke Castle na Wau, ktorá od stredy poskočila. Aj v súvislosti s výkonmi Mentalistu sa zdá, že rovnakého diváka ako Monk nemá.

Čítať viac...
Nahor