Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nákladný Strom želaní padol, 5 proti 5 sa dotiahlo na Búrlivé víno! Sobota pre Markízu

Jesennému ťaháku Jednotky sa nedarí, stratil pätinu divákov.

PIATOK: Milujem Slovensko sa po dvoch rekordných týždňoch „umiernilo“. Ratingovo však opäť zahralo jeden z najlepších výkonov, keď ho v komerčnej cieľovke malo sledovať 8,4 % divákov s podielom nad 24 %. V 12+ šou Jednotky sledovalo takmer 560-tisíc divákov, čo bolo opäť viac ako v prípade premiérovej Hornej Dolnej či semifinále Tvoja tvár znie povedome z rovnakého týždňa. V konkurencii Milujem Slovensko dosiahla reprízová Horná Dolná share 19,5 %, znovu uspela Chart Show s podielom vyše 26 %. Hry o život na Joj sa dostali pod 16 %.

Znovu zamilovaní na Doma uhrali 5,5 %, Spy Game na Dajto sa dostalo cez 5 %. Vražedné pochybnosti na Plus šli na 4 %, Vtierka Castle na Wau nad 3 %, Kravaťáci zas pod dvojku.

Podvečer sa vrátila do čela Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom tesne nad 20 %, Búrlivé víno sa popri nej prepadlo len na podiel cez 15 %. Ratingovo bola blízko seriálu dokonca Jednotka s 5 proti 5, v podieli šla až pod 14 % v komerčnej cieľovke. Televízne noviny sa dostali na 26,5 %, Noviny ratingovo o málo vyhrali, v podieli šli nad 25 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Milujem Slovensko.

SOBOTA: Po vlažnom rozbehu sezónneho ťaháku RTVS, Stromu želaní, šou s tretím vydaním padla. Najnákladnejšia relácia v ponuke verejnoprávnej televízie stratila v 12+ medzitýždenne až pätinu divákov a klesla do mierneho podpriemeru s podielom cez 9 %. V 12 – 54 taktiež zaostala za priemerom stanice s podielom 6,5 %. Večeru dominovala Markíza s akčnou premiérou Na hrane zajtrajška s podielom pod 25 %, Joj neuspela s filmom Noe a podielom len okolo 13 %. Vysoko ju však doplnila Plus s filmom 12 podmienok dedičstva a podielom až cez 10 %. Rosamunde Pilcherová a jej Narodeninový darček uhrali Dome vyše 5 %, Tridsať prípadov majora Zemana na Dajto šlo na 2,5 a cez 3 %. Cez mužskú stanicu sa dostala Wau s X Factorom Veľká Británia, šou podielovo prekročila 3 a 4 %.

Podvečer opäť vyskočila Smotánka, ktorá atakovala 28 %, rovnako na tom boli Televízne noviny. Naši uhrali vyše 13 %, Noviny podrástli pod 24 %. Na vrchole dňa bolo opäť Počasie.

Čítať viac...
Nahor