Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Najvyššie z víkendu nedeľný John Wick 2, v pondelok späť lídrom Inkognito! Moja mama ani s premiérou nerástla

S víkendovými filmami bola opäť vyššie Markíza, v sobotu však neuspela ani ona.

Sériu víkendových filmov odštartovala Markíza v piatok Babovřeskami. Už tradičná komédia v jej vysielaní jej tentokrát vyniesla podiel takmer 19 %, čo bolo viac ako sobotný film Ocko je doma, ktorý neuspel podielom takmer 16 %. Nedeľa vyšla Markíze najviac, keď snímka John Wick 2 tesne prekročila 6 ratingov s podielom 22,5 %. Z pohľadu výkonnosti Televíznych novín nemala Markíza silné dni, hýbala sa okolo úrovne 22,5 %, 19,5 % a takmer 22 %.

Joj v piatok neuspela s reprízou Všetko, čo mám rád a podielom vyše 13 %, v sobotu zahrala podobne s premiérou Banková lúpež a podielom iba 13,5 %. Nedeľný Skyfall na tom nebol inak podielom tesne nad 13,5 %. Z pohľadu spravodajstva Noviny získali podiely od piatka takmer 19 %, len 16,5 % a v nedeľu už poskočili na 24,5 %. Boli tak lídrom, v celkovom publiku odskočili na rozdiel až necelých 130-tisíc divákov.

Medzi menšími stanicami najvyššie zo všetkých dní vyskočil piatkový Iron Man 2 na Plus s podielom až 10,5 %, nasledoval ho v rovnaký deň Vertical Limit na Dajto podielom pod 7 %.

V pondelok uspelo Inkognito, ktoré šlo nad 6 ratingov s podielom pod 20 %, bolo pritom lídrom,Markíza so snímkou Poliš z obchoďáku 2 prekročila 16 %. Neželaná nevesta na Doma pokračovala s podielmi okolo 5,5 %, Matrix na Dajto atakoval 5 %. Len o desatinu nižšie bola Plus s filmom Boj za ženské práva, Wau sa s kriminálkami hýbala medzi 3 – 4,5 %.

Podvečer sa na Joj vrátili premiéry šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá si však oproti letným reprízam vôbec nepolepšila. Prepadla podielom pod 11 %. Rodinné prípady v repríze uspeli s podielom hneď 26 %. Televízne noviny čerpali z nábehu a poskočili po víkende pod 28 %, Noviny získali vyše 22 %. Celkovo mali o vyše 40-tisíc divákov viac, medzi najsledovanejšie programy dňa sa zaradili servisy o počasí či Inkognito.

Čítať viac...
Nahor