Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Najlepšie dokrútky OTO 2014: Mázikovej štart kariéry, pooblievaní správari či rap Hermana a Horváthovej!

Pozrite si najvtipnejšie dokrútky z galavečera OTO 2014.

Základom pre celý priamy prenos sa stalo úvodné video, ktoré tiež poslúžilo ako prezentácia nominantov v kategórii Moderátor TV programov. Tvorcovia sa vybrali 150 rokov do minulosti do kariérnych začiatkov Evy Mázikovej, na ktorej príklade vykreslili, ako funguje šoubiznis.

Kým minulý rok im nechali nadýchnuť hélia, tento raz ich vystavili ťažšej skúške. Moderátori spravodajstva dostali za úlohu zinscenovať reklamný spot, v ktorom mali odprezentovať šampón. Aby to však nemali také jednoduché, produkcia moderátorom podmienky sťažila a počas „ostrej“ ich prekvapila ohňom, vetrom či poriadnou sprchou.

Dokrútka ku kategórii Osobnosť TV publicistiky priniesla malú kuriozitu, keď ako jediný nominant celého večera odmietol v nominačnom videu účinkovať Pavol Fejér. Kvetka Horváthová spoločne s víťazným Patrikom Hermanom si, naopak, zo seba radi vystrelili, keď prerapovali Rytmusov hit JBMNT.

Nominovaní komentátori športu sa ani tento rok nevyhli náročnej úlohe. Tvorcovia programu ich zaúkolovali okomentovaním vtipných videí z Youtube. Jána Plesníka produkcia zaskočila nahrávkou basketbalového zápasu, ktorý komentoval podgurážený alkoholom.

Predstavovanie nominovaných v kategórii Seriál roka si zobrali na starosť priamo moderátori večera. Adela so Sajfom sa vybrali do ateliérov seriálových nominantov, pričom si prostredníctvom strihu zahrali s Mirkou Partlovou, Nelou Pociskovou či Ľubošom Kostelným.

Kategóriu herec ovládol prostredníctvom dokrútky Tomáš Maštalír. Toho tvorcovia vykreslili ako nevyberavého zvádzača, ktorý reprezentuje pomery v šoubiznise prezentované už v úvodnom videu s Evou Mázikovou. Zaskočený vo videu ostal najmä Juraj Kemka, ktorý premiérovo obdržal sošku OTO.

Aj kategória Herečka priniesla vtipnú scénku. Tento raz jej dominoval Milan Kňažko, ktorého návrat do hereckej polohy po politickej šnúre ocenila Adela Banášová. Kňažko ako odovzdávajúci cenu mal tú moc prečítať meno víťazky, pričom každá z trojice nominovaných si chcela víťazstvo poistiť dopredu.

Čítať viac...
Nahor