Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Najväčšie tajomstvo extrémnej Farmy odhalené: Už je jasné, kde sa odohrá! Na ex-farmárov čaká aj lov zveri

Markíza sľubuje zasneženú a drsnú Farmu a chystá sa to aj splniť.

Siedma Farma bude poriadne špeciálna a nielen vďaka zloženiu súťažiacich. Ex-farmári sa do diania reality šou vrátia za sťažených podmienok, aké žiadni súťažiaci pred tým ešte neabsolvovali.

Napriek tomu, že Markíza už má za sebou jednu sériu zimno-jarnej verzie Farmy, dokáže ešte pritvrdiť. Súťažiacich sa totiž rozhodla poslať až do hôr, kam by na nich zaručene mali čakať extrémne podmienky a zasnežený statok. Farmári sa musia pripraviť na nehostinné podmienky, teploty pod bodom mrazu a neohlásené návštevy divej zvery,“ píše Eurotelevízia.

Jednou z ich najdôležitejších a zároveň najťažších úloh na statku bude postaviť drevenicu, ku ktorej si všetko budú musieť zaobstarať sami, a to ako spôsob, ako ju postaviť, tak aj narúbať drevo. S týmto v minulosti farmárom pomáhal hospodár. Bývalí farmári sa tiež budú mať dať na výrobu dreveného uhlia či lov zveri.

Extrémnejšie budú aj podmienky, v ktorých budú spočiatku súťažiaci existovať. Farmári aj zvieratá budú bývať pod jednou strechou, v jednom veľkom priestore, ktorý kedysi slúžil ako útulňa a dielňa pre lesných robotníkom a poľovníkov,“ pokračuje časopis.

Je tak jasné, akými zbraňami sa Markíza pokúsi dosiahnuť nielen extrém na Farme, ale aj extrémnejší nárast sledovanosti. Podľa najnovších informácií by táto séria mala trvať tri mesiace, televízia by tak ňou vykryla najdôležitejšiu časť sezóny od marca do konca mája. Reality šou môže pokojne ťahať aj počas Majstrovstiev sveta v hokeji, posledné večerné zápasy dňa by nemali spravidla zasahovať do hlavného programu televízií, keďže budú štartovať okolo 18-tej.

So siedmou sériou začne Markíza už od najbližšieho piatka 26. februára, vysielať ju bude následne pravidelne v pondelky, utorky a štvrtky o 21:40 a v piatok od 20:30, kedy pobeží klasický diel spolu s Duelom.

Čítať viac...
Nahor