Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Najväčšia posila Domy ide do finále: Vymenené životy vyvrcholia tento mesiac! Čo ich nahradí?

Dôležitá telenovela, ktorou Doma dosahuje nadpriemery o 20:30, končí.

Vymenené životy spejú k svojmu záveru. Po tom, čo telenovela vyvrcholila v domácom Turecku, sa epizódy míňajú aj slovenskej stanici Doma, ktorá už čoskoro ponúkne finálové časti. Televízia napriek pôvodným plánom dovysiela celý seriál bez prerušenia, pričom sa diváci poslednej epizódy dočkajú už tento mesiac.

Doma Vymenené životy uzavrie už o vyše dva týždne, epizódy sa jej minú v druhej polovici mesiaca. Finálovú dvojepizódu naplánovala na pondelok 22. mája, kedy telenovela obsadí celý večer. S poslednými dvomi časťami sa vyhne hokejovým Majstrovstvám sveta, ktoré vrcholia deň predtým.

Doma bude chcieť vo vysielaní telenovely o 20:30 pokračovať aj naďalej. V minulosti v tomto čase uvádzala krimiseriály, až s Vymenenými životmi nabrala odvahu vyrukovať s telenovelou o pol deviatej. Teraz bude mať neľahkú úlohu uspieť v tomto čase séria Nekonečná láska, ktorá už teraz po 21:30 uhráva len priemerné či ľahko nadpriemerné výkony. Zaradená je pritom za silnými Vymenenými životmi, všetkých ich divákov si však nedrží.

Zaujímavosťou je, že práve Nekonečná láska sa mala stať ťažiskovou telenovelou Doma pre túto jar. Nakoniec sa jej vyplatilo rozhodnutie podržať v programe Vymenené životy, ktoré ostali ťahúňom aj naďalej. Nekonečná láska ostala v ich tieni.

Čítať viac...
Nahor