Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Najväčší víťaz Markíze nefunguje, spadol do podpriemeru! Semafor štartoval víťazne

Vlkom sa nedarí ani v neskoršom čase, prišli o ďalších divákov.

Dočasná náhrada za Extrémne premeny sa Markíze neujala. Šou Najväčší víťaz už pri štarte uhrala len vlažný výkon pod aktuálnymi priemermi televízie, pričom s druhou časťou spadla ešte nižšie. Najväčší víťaz prišiel medzitýždenne o vyše pol ratingu, keď si ho malo pozrieť 6,4 % divákov s podielom 18,6 %. Padá tak bližšie k úrovni neúspešného Detektíva Duša. Joj proti šou o chudnutí odštartovala svoj nový komediálny seriál Semafor, ktorý sa s prvou časťou dostal do vedenia ratingom 8,1 % a podielom 22,1 %. Nasledujúca druhá časť už však klesla, prerušená o jedným brejkom viac mala uhrať 6,4 ratingu s podielom 19,5 %. V druhej polovici večera sa tak Markíza a Joj dorovnali. Podobný pokles zažila pri úvodnom zdvojení aj Kuchyňa, na druhý týždeň v pondelok napriek tomu porástla.

Neskôr večer Dobre vedieť po vlažnom nábehu nevyskočilo a uhralo share okolo 18 %, Joj sa prepadli Vlci, ktorých z pôvodného času ponechala už len o 22. hodine, pričom ich zaradila tiež na stredy. Seriál sa vzdialil aj štyrom ratingom, atakovať mal 3 % pri podieli 13,5 %.

Matky a dcéry na Doma sa hýbali okolo 6,5 a 7 %, RoboCop na Plus mal atakovať 5 %. Wau s Vtierkou Castle a CSI New York šla okolo a pod 4 %, od tohto týždňa začala stanica reprízovať prvú sériu Za sklom, v utorok kriminálka prekročila 4 %. Joj nateraz stále neoznámila, kedy nasadí druhú sériu Za sklom, reprízy prvej osmičky častí však do programu zaradila zmenou programu.

Oteckovia v utorok prekročili 10 ratingov s podielom až takmer 37 %, v komerčnej cieľovke tak ovládli celý deň. Moja mama varí lepšie ako tvoja klesla pod 16 %. Televízne noviny mali získať share 30,5 % a nasledovať v celodenných číslach Oteckov, Noviny mali atakovať 24 %. Opäť však potvrdili aktuálne postavenie najsledovanejšieho programu v celkovom publiku, ako jediné v utorok prekročili 600-tisícovú hranicu, konkrétne o vyše 10-tisíc divákov. TN-ky si malo celkovo vybrať 580-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor