Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Zaujímavosti

Najväčší trapas v histórii vysielania Doma: Na záver telenovely pustila vulgárny komentár!

Tento týždeň obletel internet vulgárny trapas zo živého vysielania Telerána, ešte väčší si však pamätá zo svojho vysielania Doma.

V piatok sa v poslednom tohtotýždennom vysielaní Telerána na Markíze udial úsmevný trapas, ktorý obletel internet. V rámci dennej sms hry sa totiž moderátori dovolali zrovna niekomu, kto zjavne nemal o hre žiadne tušenie a na slová moderátora reagoval v priamom prenose vulgárne. „Volá nejaký neznámy, neviem, nejaký k**** sa so mnou zahráva,“ zaznel ženský hlas na druhej strane.

Markíza si však pamätá na ešte väčší trapas, o ktorý sa pritom nepostaral žiadny nepredvídateľný divák. Vo vysielaní stanice Doma, priamo na záver ostro sledovaného finále premiérovej telenovely Tri sestry, pred tromi rokmi ušiel do vysielania komentár, zdá sa, priamo z dabingového štúdia, vďaka ktorému sa Doma so svojimi divákmi telenovely rozlúčila nelichotivo.

„TV Doma pred pár minútami odvysielala záverečnú epizódu premiérovej mexickej telenovely Tri sestry. Na jej samotnom závere prečítal Dušan Szabo tradičné „Fin“, samozrejme v našom jazyku – povedal proste „Koniec“,“ napísala vtedy čitateľka Monika. Následne zažili viacerí diváci šok.

V tom sa totiž ozval, pravdepodobne, hlas pracovníka dabingového štúdia, ktorý mal na starosti slovenské znenie telenovely. Práca na mexickom seriáli ho zjavne nebavila a z poslednej dabingovej slučky celého seriálu sa nesmierne potešil. Až tak, že utrúsil vulgarizmus, pričom jeho komentár sa omylom dostal do vysielania. „Koniec? No chvalabohu, veď už sa na túto pi*ovinu nemôžem pozerať, tri dni do toho čumím, už mi z toho haraší. Dovidenia!“ ozvalo sa všetkým skalným divákom Troch sestier po jej finále.

Všetko o telenovelách

Čítať viac...
Nahor