Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Najtichší Banášovej rozhovor v kariére skončil pri sexe, záchodoch a benzínke! Televízia ho vystrihla, vy si ho pozrite

V SND dochádza denne k nečakaným situáciám, ktoré ocenia predovšetkým diváci, jeden takýto moment si zažila aj Adela Banášová pri natáčaní jej divadelnej talkshow Trochu inak.

Jedným z hosťov ostatného vydania Trochu inak bola aj kontroverzná výtvarníčka Vendula Chalánková. Tá v začiatku vyviedla Adelu z miery, keď na jej otázky odpovedala tak stroho, že sa moderátorka nahlas zamyslela: „Teraz rozmýšľam, že či vlastne ja neviem viesť rozhovor, alebo…“

Vendula sa najprv za svoju málovravnosť ospravedlnila, no keď došla reč na jej zaniknutú kapelu Muženy, hneď bolo tém dosť. „Texty vyšli z lyriky záchodových nápisov. Raz som v pohostinstve našla nápis – Som v pohode a mám ho veľkého, a k tomu telefónne číslo. To ma inšpirovalo k napísaniu ďalších textov,“ rozhovorila sa umelkyňa.  Po týchto jej slovách sa už konverzácia rozbehla. „Dlhú dobu sme to nedokázali zhudobniť. Využili sme však detské klávesy a ich prednahrané melódie. Mali sme nakoniec turné, úplne prvý koncert bol na benzínke,“ prezradila Vendula.

Divadelnú reláciu Trochu inak pravidelne vysiela na svojich obrazovkách TA3. Tá však tento rozhovor z relácie vystrihla. Do sveta ho nakoniec pustilo SND prostredníctvom internetu. Ako sa z jedného z najtrápnejších rozhovor stal najzábavnejší si pozrite vo videu Slovenského národného divadla.

Čítať viac...
Nahor