Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Najslabší článok Markízy v prime-time: Premiéry Dobre vedieť len ako dočasné riešenie!

Dobre vedieť Markíze naplno fungovalo iba jednu sezónu, šou viac na priemery televízie nestačí.

Úvodný týždeň novej sezóny sa síce ešte neskončil, no už teraz sa zdá, že najslabším dňom Markízy v najbližšom čase bude streda. Televízia v tento deň stavila na premiéry zábavného kvízu Dobre vedieť, ktorý však už pred časom stratil dych a nenachádza ho ani teraz.

Dobre vedieť bolo najslabším článkom večera Markízy už v lete, keď sa vo štvrtky nedarilo reprízovým dielom. Pravidelne boli pod priemerom televízie, niektoré aj prepadli. O nič lepšie si šou neviedla v prvý večer sezóny po presune na stredu a s premiérou, napriek tomu, že sčasti televíziám konkuroval aj futbal.

Dobre vedieť nasadené na stredy je pritom iba náhradným riešením televízie. Tá aj naďalej ráta s novými dielmi hudobnej Chart Show, ktorá už dlhodobo uvádza práve v stredajšom prime-time a má tak v pláne urobiť aj v tejto sezóne.

Premiérové diely však bude mať k dispozícii až od budúceho mesiaca. Šou s Adelou Vinczeovou sa tak má vrátiť na obraz v priebehu októbra a vystriedať tak zaskakujúce Dobre vedieť. Zmenu vysielacieho času to bude znamenať pre Farmu, ktorý tak bude v stredy chodievať o takmer hodinu neskôr.

 

Čítať viac...
Nahor