Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Najsilnejšia televízna jeseň odštartovala, toto všetko nás v najbližších dňoch čaká!

Takto budú vyzerať najbližšie dni a týždne na najsledovanejších slovenských staniciach.

V pondelky televízie pokračujú s klasickou zábavou. Od pondelka 4. septembra sa do vysielania vracajú premiérové časti Hornej Dolnej a rovnako tak Inkognita. Markíza na úvod zaradí hneď dvojporciu komediálneho seriálu, od ďalšieho týždňa už bude v druhom slote vysielať Farmu. Joj pokračuje v klasickom uvádzaní premiérovej a reprízovej časti Inkognita.

horna dolnainkognito 1 diel

Veľký súboj po nedeli zvedú televízie aj v utorok, kedy Markíza štartuje dlho pripravovanú nákladnú šou Extrémne premeny Slovensko. Jej uvedenie podporila aj svetovou tvárou šou, Chrisom Powellom, ktorého angažovala na všetkých možných miestach – v upútavkách, Dni otvorených dverí, dokonca aj v Let´s Dance. Markíza navyše od tohto utorka 5. septembra pridáva aj ďalšiu novinku inscenovanú talkshow Nebezpečné vzťahy, ktorú odštartuje výnimočne o 22:10, následne jej budú patriť utorky, stredy a štvrtky okolo 23. hodiny po Farme.

extremne-premeny-slovensko

Joj pri štartu Extrémnych premien vyťahuje svoju najväčšiu jesennú novinku Take Me Out. Po čase vracia na svoju obrazovku zoznamovací formát, v tomto prípade ale chce staviť na odľahčenú zábavu a moderátorov Jakuba Prachařa a Milana Zimnýkovala. Take Me Out sa v utorok uvedie iba pri štarte, následne sa má usadiť v sobotnom prime-time.

take-me-out-milan-junior-zimnykoval-jakub-prachar

O týždeň neskôr, od 12. septembra, už bude Joj v utorky pokračovať vo vysielaní nových vydaní Nikto nie je dokonalý. Pokračovať k tomu chce v letnej novinke Heslo, ktorú pôvodne uviedla o 20:35, nakoniec ju zastabilizovala v druhom večernom pásme. Po novom ju bude vysielať v utorky po 22. hodine.

nikto-nie-je-dokonaly-marcel-forgac-milan-junior-zimnykovalheslo-milan-junior-zimnykoval

Stredy budú na jeseň patriť na Markíze novým vydaniam šou Pevnosť Boyard, ktorú na obrazovky vracia po približne dvadsiatich rokoch. Joj proti dobrodružnej šou nasadzuje novú tretiu sériu seriálu Naši, ktorú od ďalšej stredy, 13. septembra, doplní druhá jesenná novinka Joj Super Karaoke.

pevnost-boyard-2017nasi

super-karaoke-tublatanka-svato-malachovsky

Na štvrtky Markíza z množstva noviniek tejto sezóny vyťahuje svoj seriálový tromf Rex. Slovenskou adaptáciou kultového Komisára Rexa chce televízia po čase trafiť do čierneho, keď od uvedenia Hornej Dolnej sa jej na poli seriálov vôbec nedarí. Joj proti úvodnej časti Rexa vyťahuje premiéru filmu Kuriér 4, v ďalšie týždne pokračuje klasickým Inkognitom. Štvrtok 7. septembra Markíza okrem Rexa štartuje aj deviatu sériu Farmy.

rex-markiza

kurier-4-restartinkognito 1 diel vostinar

Vo štvrtok 21. septembra sa k tomu vráti glosátorská relácia Sedem, na Jednotke zas bude od druhej polovice septembra pokračovať zábavná relácia Zlaté časy. Tá po nie príliš vydarenej prvej sérii dostala nakoniec druhú šancu, pričom spojenie moderátorky Eleny Vacvalovej a stabilného hosťa Milana Lasicu už zafungovalo.

zlate-casy-elena-vacvalova-jirina-bohdalovasedem-elena-vacvalova

Na piatky sa od 8. septembra vracia klasická verejnoprávna zábava v podobe Milujem Slovensko. Šou pokračuje v nezmenenej zostave s moderátorom Martinom Nikodýmom a kapitánmi Adelou Vinczeovou a Danom Danglom. Piatkový večer bude mimoriadne nabitý. Joj totiž od rovnakého dátumu pokračuje s premiérami úspešnej letnej novinky Všetko, čo mám rád, ktorá sa zaradila k najsledovanejším programom uplynulých dvoch mesiacov, Markíza zas bude od piatka 15. septembra vysielať tradičnú dvojporciou Farmy s vyraďovacím Duelom.

milujem slovensko banasova dangl nikodym

vsetko-co-mam-radfarma-hospodar-martin-kveta-horvathova

V soboty Markíza staví na svoje najsilnejšie filmové premiéry, konkurovať nimi bude ťažiskovej zábavnej šou Joj Take Me Out. V prvom sobotnom súboji proti novinke Joj vyťahuje silnú snímku San Andreas. Take Me Out bude mať okrem značkových filmov aj zábavnú konkurenciu, nakoľko Jednotke vracia od septembra premiéry šou Záhady tela, ktorá sa stala nenápadnou no veľmi úspešnou súčasťou programu RTVS.

take-me-out-logosan-andreas

zahady-tela-studio-prva-cast

Najbližších deväť nediel vyhradila Markíza 6. sérii tanečnej šou Let´s Dance, ktorú na obrazovky vrátila po šiestich rokoch. Ako už prvá nedeľa ukázala, nebude mať otvorený priestor, keď jej Joj konkuruje svojimi najsilnejšími filmami, ktoré s Let´s Dance môžu držať krok. Jednotka bude navyše silným súbojom Markízy a Joj konkurovať česko-slovenskými filmami, odvysielať plánuje aj tohtoročný kinohit Únos.

lets-dance-martin-pyco-rausch-adela-vinczeova-banasovafilmova-jesen-na-joj-2017_1

Markíza nateraz neavizuje v programe pokračovanie Dobre vedieť, Kredenca ani Chart Show, všetky relácie, ako sme v minulosti informovali, dostávajú dočasne prestávku a televízia ich bude mať pripravené v zálohe pre ďalšiu časť sezóny. Rovnako by na jeseň mali odštartovať komediálny seriál Kuchyňa a denný rodinný seriál Oteckovia.

Čítať viac...
Nahor