Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Najprv sa sťahovali do Búrlivého vína, teraz do Oteckov: Ďalšia hviezda Paneláku mieri do denného seriálu Markízy!

Zostava seriálu Oteckovia sa rozšíri, pribudne nová výrazná postava.

Kým pred pár rokmi sa postupne stále viac hercov dlhoročne známych z Paneláku začalo presúvať do Búrlivého vína, teraz sa partička panelákových aj  tvárí stretáva v stále väčšom počte na nakrúcaní Oteckov. Po Vladimírovi Kobielskom, Jane Kovalčíkovej, Jánovi Koleníkovi, Mariánovi Miezgovi, Zuzane Mauréry, Zuzane Porubjakovej aj Kristíne Turjanovej prichádza do seriálu ďalšia herecká tvár známa aj z Paneláku, v ktorom bola pritom hlavnou hviezdou.

Markíza aktuálne potvrdila, že rady hercov Oteckov rozšíri Božidara Turzonovová, ktorú na obrazovky vytiahol a slávu u súčasníkov vytiahol práve Panelák. Herečka strávila s denným seriálom jeho všetky série a zostala s ním až do úplného konca.

Neskôr Joj angažovala Turzonovovú aj do nového sitkomu Andyho Krausa Dovidenia, stará mama, ktorý však skončil neúspechom. Televízia v jeho realizácii po dvoch sériách skončila.

Ako uviedol Nový čas, herečka si v Oteckoch zahrá Juditu König, elegantnú a distingvovanú dámu, expertku na slušné správanie a etiku. Tvorcovia sa tak mohli nechať pri jej postave inšpirovať práve jej úlohou v Paneláku, kde mala ako pani Jana Blichárová podobné črty. „V rámci súkromných kurzov sa bude snažiť v domácom prostredí priučiť bontónu jednotlivcov i celé rodiny. Vyberanými spôsobmi, kultivovanosťou a dobrými radami tak nepochybne bude mnohým fanúšikom pripomínať nezabudnuteľnú pani Janku, trpezlivú manželku roztržitého profesora Blichára v Paneláku,“ uviedol denník.

Oteckovia sú aj v týchto týždňoch vôbec najsledovanejším programom na Slovensku v komerčnej cieľovke. Pravidelne sa dostávajú aj pred hlavné spravodajské relácie a ratingovo sa držia na úrovni 10 až vyše 11 %, naďalej sa dokážu približovať či prekračovať 40-percentnú hranicu podielu. Aj v druhom roku vysielania si tak udržujú totožnú výkonnosť akú vykazovali vlani.
Čítať viac...
Nahor