Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Najočakávanejšie čísla: Panelák sa po dvoch rokoch vrátil silný ako vo finále! Všetkých divákov neudržal

Najdlhšie vysielaný seriál otvoril svoju 16. sériu, jasne zdolal Markízu. Za Prázdninami však zaostal.

Jedna z najväčších udalostí jarnej sezóny, návrat Paneláku, má Joj za sebou. Seriál sa po dvojročnej pauze vrátil približne tam, kde na jar 2015 vo finále skončil. Prvý diel novej 16. série podľa našich informácií sledovalo 8,8 % divákov, čo seriálu prinieslo share 24,9 %. Druhá epizóda s brejkom naviac už ale o niečo klesla a neudržala všetkých divákov, dosiahla rating 7,7 % s podielom 23,2 %.

Panelák tak pri štarte zaostal za svojim predchodcom, Prázdninami, nalákal však tých divákov, ktorí sa s ním pred dvomi rokmi rozlúčili. Finále seriálu v júni 2015 sledovalo 8,3 % divákov s podielom cez 25 %. Šlo pritom o spojenú dvojepizódu.

Joj ostala aj bez Prázdnin jasným lídrom stredy. Chart Show potvrdzuje neúspech, dosiahla rating 5,5 % s takmer 18 podielmi. Vymenené životy uhrali svoj vysoký štandard s podielmi 6,5 a 8,5 %, vyskočila aj Plus s filmom Stav ohrozenia a podielom vyše 7 %. Invázia na Dajto šla cez 4 %, Kosti a CSI Miami na Wau sa hýbali nad a na 3 %.

Podvečer sa otočil v prospech Moja mama varí lepšie ako tvoja, kuchárska šou stúpla nad 18 %, Rodinné prípady klesli pod 18-tku. Súboj spravodajstiev vyhrali ratingovo Noviny, v podieli boli hlavné relácie blízko seba s podielmi pod 24 %. Televízne noviny boli tesne nižšie.

Čítať viac...
Nahor