Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Najnovšia telenovela Doma Vymenené životy: Poznáme plánovaný dátum štartu!

Séria Kúsok zo mňa vrcholí, Doma si dá s večernými telenovelami pauzu.

Aktuálna hlavná telenovela Doma Kúsok zo mňa pomaly končí, pričom tak ako predchádzajúce leto, aj tentoraz si na čas dá stanica s tureckými seriálmi večer pauzu. Už najbližší pondelok štartuje španielsku sériu Velvet, ktorá však nebude jedinou hlavnou akvizíciou Doma.

Ako je známe, stanica ešte v lete odštartuje tureckú novinku Vymenené životy (Paramparça). Stať by sa tak malo pritom opäť podľa podobného scenára ako vlani s vtedajšou novinkou Dila, ktorá bola následne hlavnou telenovelou Doma pre nadchádzajúcu jeseň. Vymenené životy by mali podľa zákulisných informácií odštartovať presne v polovici leta, prvý by sa tak na obrazovke objavil v pondelok 1. augusta.

Zaujímavosťou pritom je, že Doma s Vymenenými životmi ráta počas augusta v hlavnom čase o 20:30, a to v dvoch častiach za sebou. V júli o pol deviatej avizuje seriál Dr. House. Zároveň bude pokračovať séria Velvet, z ktorej má Markíza k dispozícii viac častí, ako odvysiela v júli. Kým v prvej polovici leta bude Velvet bežať od 21:30, od augusta za zosunie na čas 22:30.

O telenovele Vymenené životy
Životy dvoch ľudí z rozdielneho prostredia pretína nehoda. Gülseren (Nurgül Yeşilçay), mladé krásne tehotné dievča žijúce na chudobnej periférii Istanbulu, zrazí auto a tak je privezené do najbližšej nemocnice, kde nakoniec porodí. Medzitým Dilara (Ebru Özkan), žena bohatého istanbulského podnikateľa, rodí v tej istej nemocnici. Pre podobnosť ich priezvisk dôjde k nešťastnej zámene bábätiek. Dievčatá Hazal a Cansu žijú v odlišných svetoch, než by mali, no jedného dňa sa ich príbehy prepoja.

Seriál pochádza od tvorcov telenovely Tisíc a jedna noc či seriálu Láska a trest. V hlavných úlohách sa stretnú Nurgül Yeşilçay (Yasemin z Lásky a trestu) a charizmatický Erkan Petekkaya (Riza z Dily).

Viac o telenovelách na Svet telenoviel a lásky

Čítať viac...
Nahor