Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Najnovšia štruktúra Markízy odhalená: Nastúpia dve novinky, po Hornej Dolnej prichádza český valec!

Pozrite si plány lídra na posledný mesiac pred letom, ktoré prezentuje klientom.

Štruktúra Markízy môže byť pôvodnou tvorbou nabitá aj pred koncom sezóny. Televízia zverejnila svoje plány na jún, v ktorých vyráža do boja vo viacerých slotoch.

Ako sme vás už ako prví informovali, zásadnou zmenou je avizované nasadenie novej šou Dobre vedieť! denne počas podvečerov. Stať by sa tak malo už skraja júna, pričom by novinka mala zamiešať aj večernou štruktúrou.

Na pondelky Markíza okrem filmu naďalej avizuje aj tradičnú Hornú Dolnú. Po nej plánuje uviesť český komediálny hit Okresní přebor, ktorý v roku 2010 priniesol úspech televízii Nova. Seriál z vidieckeho prostredia, ktorý mapuje celú jednu sezónu futbalového tímu SK Houslice, sledovalo v Česku priemerne takmer 1,1 milióna divákov (15+), pri priemernom podieli takmer 39 % v 12 – 54. Typovo má seriál potenciál chytiť divákov Hornej Dolnej. V pondelňajšom druhom slote avizuje líder naďalej aj Kredenc a taktiež neznámu novinku Camera Café.

Z utorka by už čoskoro mal zmiznúť MasterChef, ktorému sa práve v tento deň vôbec nedarí. Posledne spadol do hlbokého podpriemeru podobnému zo štartu. Markíza ho okamžite z tohto dňa sťahuje a nasadzuje Svokru. Líder zároveň v plánoch avizuje v tento deň na 20:30 aj Zámenu manželiek. MasterChef ostáva v programe vo štvrtky, po jeho skončení by mala prísť Svokra.

Po presune šou Dobré vedieť! z utorkov a štvrtkov o 21:45 na podvečer chystá v týchto slotoch Markíza uviesť úplné novinky. Potvrdzuje pritom informácie portálu Mediaboom.sk, že ešte pred letom chce vytiahnuť novú šou O 10 rokov mladší, ktorá by mala zaplniť utorňajšie večery. Viac o novinke v tomto článku.

Na štvrtky zas chce vytiahnuť druhú novinku, o ktorej možnom skorom nasadení vás rovnako informoval náš portál. Odštartovať chce šou Šťastný domov, ktorú však plánuje vysielať nakoniec len raz do týždňa. Môže tak urobiť pre náročnosť jej výroby. Viac o emotívnej šou aj meno možného moderátora v tomto článku.

V stredy by sa mala Chart Show zosunúť do neskoršieho slotu k desiatej hodine a o 20:30 ju vystriedať zábava v podobe Dobre vedieť!. Tentokrát však pôjde o jej špeciálne vydania. V nemeckej verzii sa špeciály od klasických častí odlišujú tým, že v jednotlivých dieloch súťaží v tímoch viac osobností ako je bežné.

Prvý júnový piatok vyriešila Markíza zaradením Zámeny manželiek, v plánoch však avizuje aj Svokru či film. Ten zaplní aj sobotný a nedeľný večer.

Avizované programy Markízy na jún pre večerné sloty

Pondelok
Horná Dolná, film
Okresní přebor, Kredenc, Camera Café

Utorok
Svokra, Zámena manželiek
O 10 rokov mladší

Streda
Dobre vedieť! špeciál
Chart Show

Štvrtok
MasterChef, Svokra
Šťastný domov

Piatok
Zámena manželiek, Svokra, film

Sobota, nedeľa
filmy

Foto: Jan Horník

Čítať viac...
Nahor