Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Značku Najlepšie počasie využíva ďalšia celoplošná stanica! Na 19-tu pridala „krimi“ formát

Barrandov od leta posilnil štruktúru.

Značku Najlepšie počasie už nevyužíva iba Joj. Česká stanica Barrandov od júla predstavila upravenú večernú spravodajsko-publicistickú štruktúru, v ktorej nachádzajú miesto nové programy. Jedným z nich je aj relácia Nejlepší počasí, ktorú stanica ponúka denne od 19:55. Zároveň do jej programu na čas 18:55 pribudla špecializovaná krimi relácia Exploziv krimi, ktorá vychádza z doterajšieho pravidelného formátu Exploziv. Ten pokračuje o 19:20. Celý blok otvára relácia Naše zprávy o 18:30 a uzatvára novinka Nejlepší horoskopy o 20:05.

Krimi formát takto po novom nemá v spravodajskom bloku už len Prima. Tá po vzore Joj vo februári 2010 spustila Krimi Zprávy, o pár mesiacov na to tiež predstavila VIP Zprávy, ktoré mali taktiež vychádzať z formátu Joj Promi Noviny.

Barrandov zároveň po Popelke či Sudkyni Barbara aktuálne spustil novú večernú kuchársku šou Kolotoč v kuchyni. V nej musia dva tímy v obmedzenom časovom limite navariť vlastné jedlo. Súťažia však trojice, členovia sa v priebehu časového limitu pri varení striedajú. Barrandov sa už tradične snaží zabojovať o pozornosť divákov v letnom období, kedy ostatné komerčné stanice prechádzajú do prázdninového režimu a stanici sa tak otvára priestor.

nejlepsi pocasiexploziv krimi

Čítať viac...
Nahor