Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Najlepšie dokrútky OTO 2015: Tortová bitka, nohy moderátorov, Sajfova veštba aj jódlovanie! (videá)

Tvorcovia si aj tento rok pripravili niekoľko vtipných dokrútiek.

Kategória herečiek býva každý rok preplnená a tento rok sa bitka o OTA strhla už pred prenosom. Hilmerová, Šebová a Polnišová pripravené na svadbu s cennou soškou zviedli tortovú bitku o to, ktorá bude víťazkou. Spomalené zábery s bitkou sa mali natáčať až na štyrikrát.

V kategórii Moderátor spravodajstva sa tvorcovia zamerali na to, čo diváci nikdy nevidia – nohy moderátorov. Nominované tváre ukázali viac ako chceli, dokonca aj viac nôh, ako by ste čakali.

Medzi najvtipnejšie dokrútky tohtoročného OTA sa jednoznačne zaradilo nominačné video pre redaktorov spravodajstva. Nakoľko podľa Adely a Sajfu sú všetci, čo robia v televízii, z východu, nominovaných nechali prehovoriť ich skutočným hlasom. Najmä vstup Michala Hudáka, ktorý si podal Joža Kubániho, zabodoval.

Tento rok sa v rámci nominačného videa dočkali spojenia kategórie Moderátor a Komentátor TV športu. Moderátori si vyskúšali, aké ťažké je zísť slalom a komentátori ich počínanie okomentovali. Zapotili sa všetky tváre, ktoré si prešli slalomovými oblúkmi, no najväčšie problémy mal dvojnásobný víťaz Marcel Merčiak.

Celý večer otvorila veštba od Evelyn pre Sajfu. Ten sa silou mocou chce dostať k vlastnému OTOvi a pri snívaní o víťazstve sa prenesie až k vlastnému rapovému klipu z televízneho biznisu.

Rap si dosýta vo vzájomnom battli užili aj moderátori televíznych programov. V otvorenom súboji sa nešetrili, no víťaz bol nakoniec jasný.

Nepotrebujú žiadny telefón. Populárni herci si jednoducho vyjdu počas pauzy na strechu televízie či rádia a pokecajú pomocou jódlovania. Najviac si ho pri natáčaní dokrútky užíval Ján Koleník.

Čítať viac...
Nahor