Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Najhoršie herecké výkony prišli až v zábavnej šou: Hru na hypnózu Markíze nikto neuveril, trhla negatívny rekord!

Po Autoškole aj Hypnoshow zožala po odvysielaní tvrdú kritiku, na tak zlé reakcie si televízia podľa všetkého nepamätá.

Markíza túto stredu uviedla na obrazovky pilotný diel kontroverznej novinky Hypnoshow, ktorú poznajú diváci po celom svete. Všade pritom vzbudzuje pozornosť a spravidla dosahuje pri úvodnej časti vysoké až mimoriadne výkony sledovanosti, nakoľko vzbudzuje zvedavosť veľkej väčšiny divákov.

Hypnóza v televíznej šou však nie je stávka na istotu a nasadenie takéhoto programu nesie v sebe aj veľké riziko. O to dôležitejšie je tak kvalitné spracovanie formátu, čo sa však Markíze vôbec nepodarilo. Napriek tomu, že má k dispozícii viacero svetových verzií, ktorými sa mohla nechať inšpirovať, ich kvalitu ani zďaleka nenapodobnila a ponúkla skôr estrádu.

Sociálne siete Markízy hneď po odvysielaní šou zaplavili negatívne reakcie, z ktorých je zrejmé, že hypnózu Markíze nikto neuveril a šou považujú za divadlo. Televízia si pritom, pravdepodobne, už dlho nepamätá na tak negatívnu sprchu po odvysielaní svojho programu. Počet reakcií, podľa všetkého, ovplyvnil aj samotný fakt, že televízia očakáva nadpriemerný výkon úvodnej časti, ako tomu býva pri tejto šou aj v iných krajinách.

Televízia má aktuálne za sebou štart hneď dvoch nových programov, ktoré diváci ostro skritizovali a na imidži Markíze nepridali. Navyše sa tak deje po tvrdo skritizovanom silvestrovskom programe.

Markíza pritom s Hypnoshow trhla aj jeden negatívny rekord. Na česko-slovenskej filmovej databáze Čsfd.cz totižto svieti po odvysielaní prvej časti vôbec najhoršie možné hodnotenie, keď recenzenti nateraz zhodne odsúdili šou s 0 % k nálepke odpadu.

Markíza nateraz ponúkla len pilotný diel Hypnoshow, viac epizód nenatočila. Ďalšiu stredu už pobeží večer opäť Chart Show. Markíza však, ako sme informovali, má v pláne pokračovať s výrobou, čo potvrdila aj pri vysielaní pilotu, kde odvysielala výzvu na prihlasovanie sa do programu. Práve so súťažiacimi má televízia problém a ťažko sa jej hľadajú vhodní adepti.

Čítať viac...
Nahor