Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Potvrdené: Najväčší letný projekt RTVS odštartuje skôr ako pred rokom! Kedy vyvrcholí Čo ja viem?

Aktualizácia 15. jún 2015: RTVS už potvrdzuje informácie portálu Mediaboom.sk a druhou sériou letnej šou Naj dedinka Slovenska skutočne vystrieda Čo ja viem skôr ako pred rokom. Posledné vydanie druhej sezóny kvíz šou ponúkne Jednotka RTVS v piatok 26. júna a už o týždeň na to 3. júla o 20:20 odštartuje ďalšie hľadanie najkrajších dedín na Slovensku.

Telerozhlas už tiež odhaľuje, aké dediny budú medzi sebou súťažiť: „Počas leta Katka s Martinom navštívia Bojnú, Záhorskú Ves, Malinovú, Šalgočku, Chmelnicu, Istebné,  Kapušany, Vyšnú Olšavu a Novú Bystricu.“ Moderátormi šou sú aj tento raz Martin Nikodým a Katarína Brychtová.

———-

Pôvodná správa 10. jún 2015: Naj dedinka Slovenska by mohla Čo ja viem vystriedať skôr ako pred rokom! RTVS spustila kampaň

RTVS nasadzuje do vysielania teasre na druhú sériu letnej šou Naj dedinka Slovenska. Príchod pokračovania relácie s Martinom Nikodýmom a Katarínou Brychtovou ohlasuje už čoskoro, pričom by sa tak mohlo stať skôr než minulý rok.

Prvá séria Naj dedinky odštartovala v piatok 18. júla 2014, kedy vystriedala v slote premiérové časti kvíz šou Čo ja viem. Epizódy súťažno-zábavnej šou sa však tento rok RTVS minú skôr, keď ich celkovo vznikne 11, pred rokom to boli o dve viac.

Telerozhlas už neplánuje prerušiť vysielanie Čo ja viem ako to bolo napríklad počas Majstrovstiev sveta v hokeji a posledné vydanie druhej série by tak mal uviesť v piatok 26. júna. Hneď o týždeň na to v piatok 3. júla by tak mal byť priestor pripravený pre návrat Naj dedinky.

Čítať viac...
Nahor