Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

AKTUALIZÁCIA: Michal Hudák Dangla v Milujem Slovensko nenahradí!

Televízia zareagovala na informácie bulvárneho portálu.

RTVS rozhodne poprela, že by informácie o náhrade Dana Dangla Michalom Hudákom boli pravdivé. Informácie, ktoré citoval aj portál Mediaboom.sk, priniesol portál Vipstory.sk.

Rozhodne popierame, že by Michal Hudák mal na poste jedného z kapitánov v šou Milujem Slovensko nahradiť Dana Dangla. RTVS má zakúpenú licenciu na ďalšiu sériu šou Milujem Slovensko, samotná príprava relácie sa však začína až koncom mája a do tejto doby nebudeme konkretizovať detaily príprav. Na ďalšie epizódy sa diváci môžu tešiť už na jeseň,“ uviedol Juraj Kadáš z RTVS.

Portál Mediaboom.sk tiež zistil, aká je skutočná pravda o odchode kapitánov Adely Banášovej a Dana Dangla. Viac sa dočítate v tomto článku.

————

Pôvodný článok: Náhrada Dangla v Milujem Slovensko je známa! Nástupkyňa Banášovej ponuku odmietla

Koniec jednej éry najúspešnejšej šou RTVS posledných rokov prináša televízii náročnú úlohu. Odchod Adely Banášovej a Dana Dangla zo šou Milujem Slovensko, ktorý ohlásil portál Vipstory.sk, môže znamenať koniec úspechu relácie, ak sa telerozhlasu nepodarí predstaviť fungujúcu náhradu.

Portál už pri tom odhalil aj meno, ktoré by malo byť nástupcom Dana Dangla. Stabilným kapitánom by sa od jesene 2015 mal stať Michal Hudák, ktorý sa už dvakrát v šou objavil ako hosť. Na jar 2014 bol pri tom súčasťou obdobnej šou na Joj, Súboj národov, kde bol moderátorom a zároveň kapitánom slovenského tímu. Napriek tomu, že stávka na Hudáka sľubovala dobrú zábavu, práve jeho prejav šou skôr ubližoval.

Odhalené bolo tiež meno, ktoré malo v zostave kapitánov nahradiť Adelu Banášovú. Televízia vraj oslovila Petru Polnišovú, no tá mala pre časovú zaneprázdnenosť odmietnuť. Aj na jeseň budú na Markíze pokračovať projekty Kredenc a Horná Dolná, v ktorých Polnišová účinkuje.

Čítať viac...
Nahor