Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Náhla zmena týždeň pred spustením: Vtedy na západe v plánovanom termíne neodštartuje! (aktualizácia)

Štart zábavnej novinky Joj sa odkladá.

Joj mení svoje plány. Televízia pripravovala naplno rozbaliť svoju jarnú štruktúru na prelome marca a apríla, kedy chystala doplniť program o tri projekty, no jeden z nich sa odkladá.

Medzi návratom relácie V siedmom nebi v stredu 30. marca a štartom novinky Taký je život týždeň na to v stredu 6. apríla po Siedmom nebi, bude chýbať štart novej šou Vtedy na západe. Tá sa mala po prvý raz uviesť v sobotu 2. apríla, no z týchto plánov náhle zišlo.

Televízia už dokonca tento týždeň nasadila do vysielania aj upútavky, v ktorých avizuje spustenie Vtedy na západe na 2. apríla. Teraz ich z vysielania sťahuje. Čo stojí za náhlou zmenou je nejasné, Joj podľa našich informácií šou vo veľkom pripravuje. Po tejto zmene sa však štart šou vyhne stretu so silnou filmovou premiérou Markízy John Wick.

Zmena programu by sa jej však mala hodiť v súvislosti s celebritnými špeciálmi Moja mama varí lepšie ako tvoja, nakoľko už túto sobotu budú variť tváre seriálu Naši. Druhé vydanie špeciálu sa však v programe na ďalší týždeň neobjavilo, po stiahnutí Vtedy na západe sa televízii uvoľnilo miesto.

Aktualizácia: Joj najnovšie nasadzuje upútavky, v ktorých mení dátum štartu na 9. apríla. Video nižšie. Štart novinky by sa tak mal oproti pôvodným plánom oneskoriť o jeden týždeň.

Anotácia k relácii Vtedy na západe
Nový hudobno-zábavný program je postavený na neuveriteľných životných diváckych príbehoch a zážitkoch. V obývačke u Kandráčovcov bude poriadne veselo. Životné trapasy, prekvapenia a úsmevné situácie, ktoré píše život, prerozprávajú s napätím ale najmä s humorom glosátori Michal Hudák, Marián Čekovský, Jakub Prachař, Marcel Forgáč, Matej „Sajfa“ Cifra a Ondrej Kandráč z hudobného zoskupenia Kandráčovci.

Čítať viac...
Nahor