Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Na toto fanúšikovia Paneláku čakali: Odhalená nová zvučka, vracia sa k prvým sériám! Pozrite si ju

Seriál je typický svojimi zvučkami k jednotlivým sériám, najnovšia bude už desiata.

Panelák sa dnes po takmer dvoch rokoch vracia na televízne obrazovky, pričom vo viacerých smeroch hlása návrat k svojim počiatkom. Autor seriálu, Andy Kraus, stavia linky nových postáv na základoch, ktoré fungovali v prvých sériách, k pôvodnému Paneláku má mať bližšie aj samotné spracovanie seriálu, skrátenie epizód a po kampani aj nová zvučka.

Televízia už odhalila podobu nového intra, ktoré bude v poradí desiate. Panelák je svojimi zvučkami a taktiež ich obmieňaním typický, pričom sú diskutovanou témou fanúšikov. Tvorcovia seriálu v minulosti napríklad čelili kritike za to, že opustili niekdajšie náročnejšie hrané spracovanie zvučky, ktoré však tvorcom nemalo vyhovovať pre ich neaktuálnosť s postupom série, keď sa dej a vzťahy v seriáli menili. Nová zvučka seriálu sa však vracia presne k tomuto spracovaniu. Odohráva sa priamo v priestoroch paneláku a najviac pripomína tie z prvých sérií. 

Na istý čas mal Panelák dokonca čisto grafické zvučky, konkrétne dve. Tá posledná zožala mimoriadne ostrú kritiku, rovnako ako aj nové spracovanie seriálu. To však vydržalo iba pár týždňov, Joj ešte v rovnakej sérii uprostred jari 2014 Panelák pretransformovala do novej podoby.

Zvučka 16. série Paneláku

Čítať viac...
Nahor