Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Na Slovensko skutočne mieri dosiaľ najkontroverznejšia zoznamka! Dostane sa na obraz?

Internet vo štvrtok obehla kastingová výzva do novej zoznamovacej šou, hlavnú úlohu v nej zohrajú genitálie.

Na Slovensku sa v priebehu rokov komerčného televízneho súboja objavilo viacero kontroverzných formátov.

Televíziám spravidla priniesli buď divácku sledovanosť, ktorá prevážila verejnú kritiku, alebo výrazne pokazili renomé, čo ovplyvnilo ich vysielanie, ale aj úspech, v ďalších rokoch.

Najčastejšie kontroverziu vyvolávali zoznamovacie šou, ktoré neraz narážali na plytčinu televíznej zábavy.

Poväčšinou sa však o samotnú kontroverziu postaral ľudový rozmer formátov, ktorý staval na špecifickom kastingu, postavičkách aj na hranici svojprávnosti či vidieckom prostredí, ktoré nemalo ďaleko od alkoholu. Opačným prípadom boli zoznamky ako Take Me Out či dosiaľ vysielaná Svadba na prvý pohľad, kde kontroverziu vyvolával samotný koncept formátu.

Práve druhým prípadom je aj nová dosiaľ najkontroverznejšia zoznamka, ktorá sa nakoniec vlastnej verzie dočká aj na Slovensku.

Vo štvrtok internet obehli kastingové výzvy do nového súťažno-zoznamovacieho formátu, ktorý nápadne pripomínal britskú televíznu šou Naked Attraction, ktorá sa vysiela už od roku 2016 a ponúkla dosiaľ päť sérií.

Podľa viacerých informácií sa práve Naked Attraction skutočne dočká realizácie na Slovensku. Kontroverziu formát vyvoláva pre jeho koncept – súťažiaci sa totiž zoznamujú na základe odhalených genitálií a v šou vystupujú nahí.

Podobne ako v šou Take Me Out do štúdia vstupuje jeden účinkujúci, ktorý sa chce zoznámiť. Následne mu je odhalených 6 siluet potenciálnych partnerov či partneriek, z ktorých mu sú odhalené genitálie a neskôr aj nahé postavy, s výnimkou hlavy. Postupne na základe genitálií a postavy potenciálnych partnerov vyraďuje a vyberá to telo, ktoré ho najviac priťahuje. Odhalení potenciálni partneri následne ukážu aj svoje tváre, pričom v štúdiu po celý čas vystupujú kompletne vyzlečení.

Novú šou už podľa potvrdených informácií pripravuje internetová Mall.tv.

Podľa prvých informácií sa novinka stane jedným z pôvodných formátov novej pripravovanej videoplatformy, ktorú by Joj mala spustiť ešte v tomto roku. 

Informácie už potvrdili aj organizátori samotných kastingov.

Aj vo svete je pritom zoznamka, v prípade realizovania lokálnych verzií, ťahákom najmä na online platformách. V poslednom období vlastnú verziu vyrobili napríklad Poliaci, ale aj Taliani či Nóri.

Čítať viac...
Nahor