Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Silvester plný premiérovej zábavy: Takíto hostia sa objavia v špeciáloch obľúbených šou! (kompletný prehľad)

Do Silvestra tento rok zainvestovali všetky veľké stanice, prinesú špeciály ich najúspešnejších programov. Prinášame prehľad hostí, ktorí sa objavia v Milujem Slovensko, Nikto nie je dokonalý, Kredenci, Chart Show, Moja mama varí lepšie ako tvoja a aj v Inkognite.

Milujem Slovensko, 20:25, Jednotka
Ani tento rok nebude na Jednotke chýbať silvestrovský špeciál Milujem Slovensko. V tíme Adely Banášovej a Dana Dangla sa ako súťažiaci objavia Kristína Farkašová, Karin Haydu, Marek Majeský, Milan Ondrík, Otto Weiter a Peter „Pinďo“ Lengyel.

Nikto nie je dokonalý, 22:00, Jednotka
Silvestrovský večer potiahne RTVS až do polnoci s Juniorom a Marcelom v šou Nikto nie je dokonalý. Súčasťou relácie bude aj hitparáda najlepších haluzí, ako hostia sa objavia Anna Šišková, Matej „Sajfa“ Cifra, Ibrahim Maiga, Peter Jablonský, Radek Kuchař, Igor Timko, Zoli Sallai a hudobná skupina No Name.

Kredenc, 20:30, Markíza
Najsledovanejším programom minuloročného Silvestra bol Kredenc a tak pochopiteľne nebude chýbať ani tento rok. Jeho tvorcovia aj tentoraz pripravili špeciálne prekvapenie. Pred rokom sa v spoločnej paródii stretli Kveta Horváthová a jej kontroverzná parodická verzia Krepka, ktorá sa musela na istý čas premenovať. V tohtoročnom špeciáli sa zas vzájomnej konfrontácie dočkajú moderátori pochybných súťaží Bukino a Mário Toráč.

Chart Show, 21:20, Markíza
Takmer tri hodiny silvestrovského večera zaplní hudobná šou s Adelou Banášovou. Aj tento rok bude chcieť priniesť nielen veľa hudby ale aj zábavy, preto sa v zostave opäť objaví Andrej Bičan, spoločne s ním budú glosovať Zdena Studenková, Mário „Kuly“ Kollár a Filip Tůma. Súčasťou večera bude aj jeho partnerka Nela Pocisková.

Moja mama varí lepšie ako tvoja, 20:35, TV JOJ
Televízna dvojka po minuloročnom maratóne Kameňákov bude chcieť baviť divákov rovnako premiérovými špeciálmi. Po ôsmej spojí to najsledovanejšie z jej jesenného programu, keď sa v silvestrovskom vydaní Moja mama varí lepšie ako tvoja v súboji stretnú porotcovia Česko Slovensko má talent. Variť budú Diana Mórová s Jakubom Prachařom, proti nim nastúpi Prachařová partnerka Agáta Hanychová spolu s Jarom Slávikom. Ich jedlá bude hodnotiť hviezda kuchárskej šou Vilo Habo.

Inkognito, 22:15, TV JOJ
Po dlhých rokoch sa na obrazovku Joj na Silvestra vracia špeciálne Inkognito. Tentoraz nebude večer otvárať, ale privedie divákov až do nového roka. Zostava hádačov bude mimoriadna, keď sa v nej spolu s Michalom Hudákom objavia Marián Čekovský, Peter Nagy a konkurenciu bude sám sebe robiť Marcel Forgáč, ktorý bude v tom čase baviť aj na Jednotke v Nikto nie je dokonalý. Štyria hádači budú hádať povolania, ktoré by mohli robiť Zdena Studenková, ktorá bude zas v rovnakom čase aj na obraze Markízy, Jozef Vajda a Zuzana Šebová.

Čítať viac...
Nahor