Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Na Senzi prichádza relácia s názvom, akú kedysi moderoval Skrúcaný na Markíze!

Moderátor sa však ani tento raz nestane tvárou hudobnej stanice.

Skrúcaného a Senzi bude nakoniec predsa len niečo spájať. Hudobná stanica Joj Group chystá reláciu Zahoď starosti, pričom pod rovnakým názvom bežala v rokoch 2002 a 2003 hudobná šou na Markíze. Jej moderátorom bol práve Skrúcaný, šlo o akúsi variáciu Repete plnú klasických hitov, ktoré má v obľube najmä staršia generácia divákov.

Na tú bude bez pochyby cieliť aj Senzi, jej relácia však bude obsahovo aj svojou výpravnosťou výrazne odlišná. Moderátormi majú byť dôverné tváre stanice Otto Weiter a Andrea Fischer. Stanica uvádza, že pôjde o hudobno-zábavnú talkshow, v ktorej bude dvojica spovedať tváre Senzi. „Nahliadnite spolu s nami do profesného, ale i do sukromného života hviezd televízie Senzi,“ znie krátka anotácia. Podľa všetkého pôjde o identický program, aký dvojica v minulosti moderovala pod rovnakým názvom na Šlágr TV.

Senzi a Skrúcaný toho mali mať spoločného oveľa viac. Stanica totiž pred svojím štartom uvádzala moderátora ako jednu zo svojich hlavných hviezd, nakoniec sa tak však nestalo. Ten však od televízie nemal dostať ponuku. Joj so Skrúcaným od roku 2010 spolupracuje na výrobe Paneláku.

Zahoď starosti na Šlágr TV

Čítať viac...
Nahor