Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Na Panelák si budú musieť diváci počkať: Začiatkom marca sa na obrazovky nevráti!

Medializované informácie o termíne návratu seriálu sa nepotvrdili.

Panelák sa na narodeniny Joj nevráti. Už od začiatku roka sa v médiách špekulovalo o nasadení novej série najdlhšie vysielaného seriálu presne na 15. výročie Joj, vo štvrtok 2. marca. Portál Mediálne.sk pred časom pridal informácie o zaradení seriálu na utorky a štvrtky od začiatku budúceho mesiaca. Nakoniec sa tak nestane.

Televízia príchod Paneláku na začiatok marca nepotvrdila, seriál sa v jej oficiálnych plánoch neobjavil. Na narodeniny, vo štvrtok 2. marca, ráta s klasickým Inkognitom, v utorky bude vysielať od 20:35 šou Nikto nie je dokonalý.

Ako sme informovali, premiéry relácie s Juniorom a Marcelom sa budú priamo prekrývať s pôvodnou reláciou na Jednotke. RTVS sa totiž rozhodla ponechať v utorňajšom prime-time reprízy zábavnej šou a bude tak priamo konkurovať im novým častiam na komerčnej stanici.

Joj v prípade Paneláku potvrdila, že s jeho návratom ráta v jarnej sezóne. Aktuálne naplno prebieha výroba nových častí. Už skôr sa potvrdilo aj to, že zníži intenzitu jeho nasadenia a taktiež skráti dĺžku jednotlivých častí.

Čítať viac...
Nahor