Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Na O 10 rokov mladší sa už doťahuje oslabené Milujem Slovensko! Joj ostáva ďaleko vpredu

Milujem Slovensko sa v utorky dostáva na úroveň repríz Nikto nie je dokonalý, ktoré v minulosti v rovnakom čase Jednotka vysielala.

Jojkárske Nikto nie je dokonalý ostáva s náskokom lídrom utorka. Pri nízkych ratingoch televízií spôsobených teplým počasím relácia spadla pod 7 %, v podieli však uhrala vyše 22 %. O 10 rokov mladší sa v ratingu prehuplo len cez 4 %, v podieli to stačilo na vyše 14 %. Neďaleko už bolo Milujem Slovensko na Jednotke s podielom pod 13 %, v 12+ relácia tesne prekročila 14 %. Farma o málo prekonala 23 %. Milujem Slovensko sa tak po výraznom prepade sledovanosti po presune z piatka na utorok stabilizuje na úrovni výkonov reprízových vydaní Nikto nie je dokonalý, ktoré v minulosti v rovnakom slote bežali na Jednotke. Reprízy šou s Adelou Banášovou a Danom Danglom však dokázali v piatky dosahovať lepšie výkony ako premiéry Nikto nie je dokonalý na RTVS.

Z menších Profesionáli opäť vyskočili s podielom okolo 7 %, Mission Impossible 5 na Dajto šlo pod 7 %. Nekonečná láska na Doma sa hýbala medzi 4 – 4,5 %, Projekt Mind Blown na Plus uhral share okolo štvorky.

Rodinné prípady v accesse uhrali okolo 18 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja podliezla 14 %. Pre neskorší vysielací čas vyhrali spravodajský súboj ratingovo Noviny, v podieli sa dostali na úroveň 24,5 %, kým Televízne noviny atakovali 25 %. V celkovom počte divákov Noviny tradične odskočili. V oboch cieľovkách sa však najsledovanejším programom dňa stalo Najlepšie počasie.

 

 

Čítať viac...
Nahor