Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Na Joj sa plnia sny, na Markíze sa budú životné výzvy: Televízia zháňa ľudí do novej rodinnej šou!

Markíza pripravuje ďalšiu novinku.

Markíza má v zálohe niekoľko neodhalených noviniek, pričom sa medzi nimi nachádza aj nová šou, do ktorej aktuálne začala zháňať účinkujúcich. Pustila sa do pátrania po Slovákoch, ktorí si dali predsavzatia či výzvy a chcú ich naplniť pred kamerami.

Televízia na príkladoch v pätici spotov, ktoré od začiatku týždňa rotujú vo vysielaní, naznačuje, o aké ciele môže ísť. V jednom prípade ukazuje dvojicu, ktorá chce mať bábätko, v inom cudzinca, ktorý sa chce naučiť po slovensky. Ilustruje aj dievča na vozíku, ktoré sa chce opäť naučiť chodiť. Vo všetkých prípadoch televízia naznačuje aj časový rámec, dokedy má byť cieľ splnený. Muž, ktorý chce preplávať Dunaj, hovorí, že tak urobí budúci rok v decembri.

Markíza touto náborovou kampaňou môže naznačovať aj väčšiu rodinnú šou, o ktorej hovorí už dlhodobo. Po tom, čo prestala s výrobou Modrého z neba, podobný program na jej obrazovke chýba a televízia sa netají tým, že má o takúto šou záujem. Novinka o plnení predsavzatí pritom môže patriť medzi časovo náročné projekty na prípravy. Pokiaľ bude televízia sledovať proces k naplneniu cieľa účinkujúcich, dá sa očakávať, že s nimi bude tráviť aj dlhý čas.

Prípravu podobného projektu, v ktorom dlhodobo sledovala účinkujúcich, si už vyskúšala. Vo vlastných Extrémnych premenách, ktoré budú jedným z jej highlightov v tomto roku, pracovala s ľuďmi bojujúcimi s nadváhou celý rok.

Čítať viac...
Nahor