Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Na jeseň JOJ nebude vysielať Česko Slovensko má talent! Akú náhradu chystá?

Na jeseň diváci JOJ neuvidia show Česko Slovensko má talent, ktorú televízia z Koliby úspešne vysielala posledné štyri sezóny. Do štruktúry pripravuje nový projekt, ktorý by mal moderovať Vilo Rozboril.

„Vilo bude moderovať program, ktorý chceme vysielať na jeseň. Doteraz sme tam mali vždy Česko Slovensko má talent, ale naposledny sme už cítili, že tento formát potrebuje trochu oddych. A vtedy do hry vstúpil Vilo, čiže na jeseň bude jeho nová šou,“ potvrdil pre nedeľník Nového času generálny riaditeľ JOJ Group František Borovský. Rozboril by sa mal predstaviť v polohe, v akej ho ľudia poznajú, očakávať preto môžeme formát, kde budú dominovať ľudské príbehy  a možnosť pomáhať. Podobného typu formátu sa však nechce vzdať ani Markíza, ktorá uvažuje nad pokračovaním Modrého z neba s novým moderátorom. Na jeseň sa tak môžeme dočkať opäť dvoch podobných formátov, čo by pri našich televíziach už nebolo žiadnym prekvapením.

Novinka JOJ by podľa našich informácií taktiež mala plniť sny, fungovať by mala na inom princípe ako Modré z neba. S výrobou by sa malo začať už na jar, na obrazovky sa však novinka dostane až na jeseň. Zisťujeme ďalšie podrobnosti o formáte.

Čítať viac...
Nahor