Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Na Dome končí úspešná telenovela Sila! Vieme, čo ju nahradí

Najúspešnejším titulom ženskej televízie Doma je pravidelne večerná telenovela Sila. Epizódy sa však televízii míňajú, koncom marca ju nahradí nová telenovela.

Pondelky až štvrtky po 21:30 budú už od konca marca patriť novej telenovele. Na Dome pomaly dobiehajú posledné časti obľúbenej telenovely Sila a televízia po jej skončení plynule nadviaže ďalšou romantikou z Turecka. Pôjde o telenovelu Fatmagül, ktorá sa na tureckej stanici Kanal D vysielala v rokoch 2010 – 2012. Celkovo vzniklo 80 epizód, seriál sa už nenakrúca. Dĺžka epizód je rovnako ako pri Sile 90 minút, je tak viac než pravdepodobné, že televízia opäť rozdelí v programe jednu epizódu na dve, celkovo by tak Doma mala uvádzať 160 častí seriálu. Originálny názov série je Fatmagül’ün Suçu Ne?, stanica Kanal D ho uvádzala ako televíznu dramatickú sériu.

O seriáli
Hlavnou hrdinkou je Fatmagül Ketenci, ktorá žije v dedinke na pobreží Egejského mora so svojím bratom.  Fatmagül je zamilovaná do rybára Mustafu Nalçalı, s ktorým je zasnúbená a plánujú spoločne svadbu. Ich životy sa však zmenia v jeden jediný večer. V čase, keď je Mustafa ďaleko na moriach, sa v dedine koná veľká zásnubná párty syna najvplyvnejšieho biznismana v okolí Reşata Yaşarana, Selima. Ten si na párty doviedol dvoch svojich priateľov Erdoğana a Vurala a so všetkými sa tam stretáva ďalší ich priateľ Kerim, dobre vychovaný mladík, ktorý žije so svojou tetou. Veselá trojica nechce s oslavami skončiť ani po zásnubnej párty a spolu s Kerimom pokračujú v zábave na akcii plnej alkoholu a drog. Keď len sťažka vnímajú realitu, stretávajú na pobreží Fatmagül, ktorá čaká na svojho snúbenca. Selim, Erdoğan a Vural sa vrhnú na nevinné dievča, znásilnia ju zatiaľčo Kerim upadol do bezvedomia. Na ďalší deň budú musieť všetci čeliť hrozivým spomienkam a životy Fatmagül a Kerima sa nečakane prepoja.

Čítať viac...
Nahor