Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

My sme Millerovci Markíze prvýkrát neuspeli, Inkognito opäť lídrom! Doma vrátila Nekonečnú lásku

Dome sa podarilo zlepšiť večernú pozíciu návratom jarnej telenovely.

Joj drží večerné líderstvo. Reprízové Inkognito sa dokázalo opäť dostať do čela, keď malo prekročiť 7 ratingov a podielovo 21 %. Komédia My sme Millerovci na Markíze prvý raz neuspela, presne pred rokom v rovnaký deň uhrala ešte okolo 26 %, teraz tesne prekročila iba 16 %. Nemala však dlhú pauzu, šla aj vo februári tohto roka, kedy v sobotu podliezla 20 %. Ratingovo ju o málo predbehlo aj neskoršie Inkognito, v podieli atakovalo 20 %.

Medzi menšími si polepšila Doma, na ktorú sa vrátila jarná telenovela Nekonečná láska. S prvými dvoma časťami novej sezóny dosiahla podiely nad 4 a rovných 5 %. Dajto s filmom Elitný zabijak podliezlo 7 %, Pomsta družičiek na Plus šla pod 5 %. Kriminálky CSI na Wau sa hýbali medzi 2,5 – 3 %.

Podvečer sa podarilo dostať opäť do vedenia Súdnej sieni, ktorá vyskočila na 21,5 %, Susedské prípady prekročili 20 %. Medzi spravodajstvami Televízne noviny narástli pod 28 %, Noviny získali 21,5 %, pričom však naďalej o vyše 50-tisíc divákov viedli v celkovom publiku. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Počasie Markízy v komerčnej cieľovke, v celkovom počte divákov bolo na vrchole dňa Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor