Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

My sme Millerovci dvihli Markíze pondelok, ubrali už šou Uhádni môj vek! Opäť bola silná Pluska

Podvečer sa Koleso šťastia vracia nad 20 %.

Kým s premiérovou šou Vo štvorici po Slovensku bývala Markíza počas leta priemerná alebo podpriemerná, s reprízovým filmom dokázala uhrať značne viac. Televízii po minulotýždňovej výraznej prehre v prime-time dvihla pondelok populárna komédia My sme Millerovci, ktorá mala tesne prekročiť 26 %. Ubrala aj divákov šou Uhádni môj vek, ktorý prvý raz od štartu klesla, dosiahla podiel 18,5 %. Darilo sa Jednotke, ktorá v pondelky rozbehla česko-slovenské filmy, so snímkou Dom uhrala podiely 9,5 a okolo 12 % (12 – 54 / 12+).

Silná bola aj Plus, Profesionáli jej najprv prekročili 7 %, hlavný film Záhada na Aljaške už šiel nad 8 %. Predbehla tak aj Vymenené životy na Doma, ktoré klesli s výkonmi nad 5 a rovných 7 %. Dr. House atakoval 3 %. Dajto sa s filmom Ninja Korytnačky prehuplo cez 5 %. Kriminálky CSI na Wau dosiahli okolo 2 a vyše 3 %.

Podvečer sa od piatka dvihlo Koleso šťastia, ktoré sa dostáva späť nad dvadsiatku, tentoraz šlo cez 21 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala 16 %. Televízne noviny šli nad 28 %, Noviny uhrali 25 %. Na vrchole dňa boli servisy o počasí, tesne vyhral ten na Markíze.

Čítať viac...
Nahor